Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Nüve Park
Nüve Park
Nüve Park
Nüve Park
Nüve Park
Hemen Başvur

Nüve Park

Kategori:
Adres:
İncek Mh. Turgut Özal Blv. Pk:06830 Gölbaşı/Ankara
Gölbaşı / İncek
Telefon:
0312 4601727
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Var
Kredi Kartı:
Var
Ticket:
Var
Wireless:
Var
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Eve Servis:
Var
Açık Hava Alanı:
Var
Rezervasyon:
Gerek Var

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Nüve Park hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 6

4 Mayıs 2013

Hayatimda daha kötü daha pahal bir yemek yemedim. Servis çok kalitesiz , mezeler bozuk, etin hiç bir özellii yok. O güzelim mekanda daha basarsiz bir iletme olamazdi herhalde. Mekanda oturmaya 45 dakika tahammül edebildim oda yemeğin servisini beklediiğm için . Yemekler geldikten sonra 5 dakika içinde yarisindan çoğunu yemeden 69 tl hesap ödeyerek kalktim.

24 Ağustos 2012

çok güzel bir yer oranın sahibi benim amcam

27 Mayıs 2012

Restaurant, hayvanat bahçesi, çocuk parkı ve kendin pişir kendin ye açık alanıyla görkemli bir şekilde, şelalelerin eşsiz nameleriyle güzelleşen ve şehrin kalabalık gürültüsünden uzak bir mekandır.Mekanda yöresel Antep Mutfağıyla Toplantı, kır düğünleri, şirket yemekleri, nişan, düğün, sünnet, kokteyl ve özel günlerde, nezih ve muhteşem doğal ortamıyla sizlerin hizmetindedir.

2 Mart 2012

Doğayla baş başa bir vakit geçirmek istedik ve nüveparka gittik.Doğru bir seçim yaptığımızı anladık.Bütün çalışanlarından ayrı ayrı ilgi gördük.Titiz ve özenle çalışmaları çok hoşumuza gitti doğrusu.Çocuklarımız nüveparkın oyun parkında vakit geçirmeye bayılıyorlar.Hayvanat bahçesindeki hayvanları beslemek bizim için vazgeçilmez bir tutku haline dönüştü.Brunch taki bütün yiyeceklerin organik olması bizi nüveparka daha çok bağladı.oğlum tavuk kümesinden yumurtaları aldı ve omeletinin yapılması için mutfağa götürdü.Oğlumun mükemmel bir lezzette omlet yeme keyfini tatması benim için gerçekten çok önemliydi.Herkesin gitmesi gereken bir mekan olduğuna eminim..

30 Kasım 2011

Kendin pişir kendin ye ister restaurant hizmeti alabileceğiniz, çocuklu aileler için içerisinde çocuk parkı ve hayvanat bahçesi bulunduran denizi bile olmayan Ankarada içinde şelale bulunduran ender mekanlardan.

30 Kasım 2011

doğayla iç içe leziz yemekleriyle muhteşem kahvaltılarıyla ünlü belirli gün ve tarihlerde düğün eğlence ve toplantılarınız için kullanabileceğiniz eşsiz bir mekan. Fiyatları normal düzeyde, servis kalitesi orta, Antep yemeklerinde usta incekte hoş bir mekan.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN