Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Pera Müzesi
Hemen Başvur

Pera Müzesi

Kategori:
Adres:
Meşrutiyet Caddesi No: 65
Beyoğlu / Tepebaşı
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Var
Kredi Kartı:
Var
Ticket:
Var
Wireless:
Var
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Açık Hava Alanı:
Var

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Pera Müzesi hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 3

22 Mart 2012

Uzunzamandır gitmek istediğim Pera Müzesine en sonunda dün gidebildim.. Herkes biliyor anlatıyordu zaten bir de gözlerimle şahit olmak istedim bu şahane sanatsal yapıya.. Her dönemde ayrı sergilere ev sahipliği yapan müzenin içindeki atmosfer de oldukça büyüleyici..Müzenin girişinde hemen üst katta bir de cafe bulunuyor ben gittiğimde oldukça doluydu..Ayrıca öğrencilere özel kartları sayesinde 1 yıl boyunca Pera Müzesi’ni ücretsiz ziyaret, Pera Film gösterimlerine ücretsiz katılım, Pera Müzesi’nin düzenlediği gösteri ve dinleti etkinliklerinde %50 indirim,Artshop ve Pera Café’de %20 indirim, Audioguide’da %50 indirim,Öğrenci kartı ibraz edilmesi koşuluyla 50TL! Film gösterimleri, sergiler tiyatro ev söyleşilerin yapıldığı sahnesi de oldukça gösterişli ben çok beğendim kesinlikle gidip görülmesi gereken bir yer..

4 Mart 2011

istanbulun en önemli müzelerinden biri..2. katında en pahalı tablo olma ozellıgı tasıyan kaplumbaga terbiyecısını ve istanbulla ılgılı farklı sanatcıların tablolarını gorebılırsınız..bugunlerdede çok önemli bir sergiye ev sahipliği yapıyor..frida kahlo ve diago ya...bitmeden görun..kaçırmayın

17 Mayıs 2010

Osman Hamdi Bey'in çok bilinen Kaplumbağa Terbiyecisi'ne ev sahipliği yapmaktadır. Sırf bu tablo için bile ziyareti hak ediyor.
Geçici sergiler de bir o kadar ilginç. Atmeydanı, ya da bizans dönemindeki adıyla hipodrom ile ilgili tablo, maket ve tarihinin anlatıldığı kısım çok etkileyiciydi. Istanbul'un tarihinde çok fazla bilinmeyen bir konu Atmeydanı. Müze mağzasında bununla ilgili Pera yayıncılığın bir kitabı da mevcut.
Yakın zamanda Picassonun gravür çalışmaları sergilendi ve Temmuz'a kadar da Botero'nun sergisi ziyaret edilebilinir.
Giriş katındaki kafe ise müze gezisi sonrasında dinlenmek için çok keyifli bir yer. Hafif viyana kafelerini andırıyor. Cappucinosu tam not alır.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN