Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Pet Nature Veteriner Kliniği
Hemen Başvur

Pet Nature Veteriner Kliniği

Kategori:
Adres:
Rasimpaşa Mah Halitağa Cad. Elmalıçeşme.No:10/A Kadıköy
Kadıköy / Merkez
Telefon:
0216 3309740
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Yok
Kredi Kartı:
Var
Ticket:
Yok
Wireless:
Var
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Açık Hava Alanı:
Var

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Pet Nature Veteriner Kliniği hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 6

27 Kasım 2017

Paragöz veterinerlerde iğne ve serum manyağı olan kedilerim için iyi bir vet hekim ararken, gerçek bir hayvansever olan Serkan beyle tanıştım. Gereksiz hiçbir işlem yapmayan, para için hayvanı sürekli vet. hekime gitme stresine sokmayan, bir çok yere göre ucuz ve çok ilgili bir hekim. Burada kötü yorum yapanlar çok büyük ihtimalle kadıköydeki kazık ve vet. hekimliği tüccarlıkla karıştıran kliniklerin sahipleridir. Şiddetle tavsiye ederim!

16 Mart 2015

2014-2015 The most popular male and female hair styles. Do not miss the tips and tricks for healthy and beautiful looking hair. hair-styles-new.com

28 Kasım 2014

Son iki yorumu görünce gerçekten çok şaşırdım ve acaba doğru sayfada mıyım diye kontrol ettim. Serkan Bey gerçekten çok nazik, ilgili, alçakgönüllü bir veteriner hekim. Kesinlikle amacı kar değil. Kendi kedilerim ve sokakta bulduğum pek çok hasta yaralı hayvan için kapısını aşındırdım. Her zaman ilgilendi , içimizi rahatlattı. Ekstradan şunu satayım dersinde hiç olmadı. Diğer yerler gibi bir enjeksiyon için 25 tl isteyen biri olmadı, hatta elinde yeni açılmış fazla gelmiş ilaçları da ücretsiz verir. ayrıca insan 10 küsür kedinin hergün marka mama giderinin tek başına nasıl karşılaşın.

8 Şubat 2014

Cok yetersiz bir veteriner klinik oldugunu düsünüyorum. Internette kendisi hakkinda hayvansever diye yorum yazdigini veya yazdirdigini düsünüyorum. Biz kadiköye yeni tasindigimiz icin yeni bir hekim ariyorduk, internetteki bir kac pozitif yoruma aldanip gittik. Muayenehanesinde 2-3 tane göstermelik bakimsiz sokak kedisi var. Hayvansever oldugunu söyleyen veteriner bey, en ucuzundan "no name" mamayla besliyor bunlari ama bize proplan tavsiye etti israrla, öbür mamalar kötüymüs. Pansiyonumuz var dedigi yer, 4-5 metrekarelik bir muayene/ameliyat odasinda, kedi pusetlerinde dipdibe, altli üstlü tutulan hasta, operasyon gecirmis kediler. Buraya kim birakip gitmis bu yavrucuklari bilmiyorum ama, hayvan seven hic kimse oraya ic rahatligiyla hayvan birakamaz. Bu alana pansiyon deniyor (dör duvar arasina pusetinde hasta hayvaninizi birakabileceginiz/terkedebileceginiz yer). Klinigin tek calisani olan veteriner Serkan Bey ise, zaten saat en gec 18:00 gibi kapiyi kilitleyip gidiyor. O hayvancagizlari ya evinize götürün, ya da sokaga salin bence. Tavuk ciftligine terkedilmis, tavuktan farksizlar. Hayvanseverlik ne diye sorgulanmasi gereken nokta. Hayvanlariniza bu sekilde eziyet edicekseniz, ne olursunuz hayvan sahiplenmeyin, yazik. Neyse.. Veteriner bey ise, tek basina isletiyor bu klinigi, ve biraz kendisini dagitmis. Dediklerini unutan, telefonlari sürekli mesgule alan biri. Oldukca da kendini begenmis, nedense sürekli kendini övdügü hissine kapildik.. Bir daha asla gitmeyiz. Ama pozitif yorumlara baskalari da aldanmasin diye, buraya bu yorumu yazmak istedim. Hayvansever gibi görünüp para kazanmaya calisan, ancak gercekte onlari hic umursamayan bir yer burasi.. yazik...

25 Ocak 2014

Hasta takibi yapmayan, ameliyat ücretini aldiktan sonra hasta sorunlariyla ilgilenmeyen, telefonlara cikmayan, cikarsa da tersleyen sorumsuz bir hekim. Biz sokakta buldugumuz bir kedimizi kendisine ameliyat ettirdik. Ameliyat ücretini aldiktan sonra, bir türlü iyilesmeyen kedimizle hic ilgilenmedi. Kadiköy'de baska bir veteriner klinigi aramak zorunda kaldik, biz üzüntüden kahrolurken, kendisi kaba bir sekilde "bir hafta birsey yemeyen hayvanlar var bisiy olmaz" dedi bizi tersleyerek.

24 Mayıs 2011

Oğlum Nimrod'un veteriner hekimi Serkan Gürses, hayvanları çok seven bir hekim. Nimrod'un tüm aşılarını da yine Serkan Bey yaptı. Pet Nature, Kadıköy'de ikamet edenler için mükemmel bir klinik.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN