Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Polina House
Polina House
Polina House
Polina House
Polina House
Hemen Başvur

Polina House

Kategori:
Adres:
Cumhuriyet Cad. No:26 Polonezköy/ İstanbul
Beykoz / Polonezköy
Telefon:
0216 4323153
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Var
Kredi Kartı:
Var
Ticket:
Yok
Wireless:
Yok
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Eve Servis:
Yok
Açık Hava Alanı:
Var
Rezervasyon:
Gerek Var

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Polina House hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 4

13 Ekim 2015

özellikle envai çeşit lezzetli reçelleri var paçanga borekleride mutlaka denenmeli tavsiye ediyorum.

24 Eylül 2012

Pazar sabahı saat 11:00 gibi gittik, oldukça kalabalıktı, eğer iki kişiyseniz sizi daha aşağıda bulunan bahçe kısmına çok almak istemiyorlar, o bölgeye minimum 4-6 kişilik grupları ve özellikle çocukları olanları almayı tercih ediyorlar. Bu sebeple, bize aşağıda yer yok dediler, ancak, biz yine de bakalım diyerek bahçeye yöneldiğimizde, kendimize yer bulduk ama yine de bunun garantisi yok, özellikle Pazar günleri oldukça kalabalık oluyor.

Alt bölümde bulunan bahçedeki masalar güzel, bahçe yeşil, masaların hemen yanında hamaklar var, isterseniz, kahvaltı üstüne uzanabiliyorsunuz. Kahvaltıya gelince, tek kelimeyle mükemmel, hem doyurucu hem de çok lezzetli. Kahvaltı genel olarak, kızarmış ekmek, kaymak, tereyağı, gerçekten başka yerde deneme şansınızın olmayabileceği reçeller ki, bal kabağı reçeli çok güzeldi, bol bol söğüş domates, biber, salatalık, sucuklu peynirli yumurta, salam, jambon, beyaz peynir, kaşar peyniri, yeşil zeytin, siyah zeytin, bir çaydanlık dolusu çaydan oluşuyor.
Oldukça doyurucu olduğunu söyleyebilirim. Servis olarak, hem kalabalığa hem de bahçenin çok engebeli bir arazi üzerinde olmasına rağmen, servis konusunda mükemmeldiler, hem hızlı hem de eksiksiz gerçekleşti kahvaltı servisi. Eğer çocuk sesinden rahatsız olabilecekseniz, arka bahçeyi seçerken dikkatli olmalısınız, çünkü gerçek anlamda her yerden koşuşturan ve bağıran çocuk fışkırıyor.
Fiyat olarak, alınan hizmete ve kahvaltıya göre gayet normal bir para ödedik, iki kişilik kahvaltı 70 TL, nereye giderseniz gidin, bu kalite için normal bir fiyat İstanbul'da.
Biz çok doyduğumuz için deneyemedik ancak, İnanılmaz görünen ve güvenilir kaynaklardan aldığım bilgilere göre, çok lezzetl,i pastaları da var, gerçekten masal kitaplarından çıkmışa benzeyen pastalara sahip Polina House.
Haftasonu, hem kahvaltı etmek, hem de biraz yeşilin içine kaçmak ve biraz da farklı tatlara ulaşmak istiyorsanız, Polina House sizin için iyi bir seçenek olacaktır.

29 Nisan 2012

Gercekten kahvaltı harika kizarmis ekmek sucuklu yumurta buzda tereyag cesit cesit recel çok da güzel pastaları var

20 Temmuz 2010

İnanılmaz güzel kahvaltıları olan harika bir restoran/ cafe/ otel Polina. Köy kahvaltısının, reçellerinin, peynirlerinin tadına gerçekten doyum olmuyor!

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN