Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Sakman
Sakman
Sakman
Hemen Başvur

Sakman

Kategori:
Adres:
Cezayir Çıkmazı, No:8 Galatasaray
Beyoğlu / Galatasaray
Adres Tarifi:
Cezayir sokağı, Beyoğlu
Telefon:
0212 2492540
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Yok
Kredi Kartı:
Var
Ticket:
Yok
Wireless:
Yok
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Eve Servis:
Yok
Açık Hava Alanı:
Yok
Rezervasyon:
Gerek Yok

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Sakman hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 9

24 Temmuz 2013

mekanda canlı müzik etkinlikleri oluyor. cuma ve cumartesi günlerinde eşsiz bir ortamda denemeye değer bir mekandır. özellikle canlı müzik olayı süper arkadaş grubunuzla gelirseniz çok eğlenirsiniz

23 Haziran 2012

Beyoğlunun en sevdiğim mekanlarından birisi genelde arkadaş ortamımla giderim ve harika vakit geçiriyoruz..genelde haftasonları Sakman'ı dinlemeye gideriz onun dışında yemekleri de harika tavsiye ederim herkese..

23 Haziran 2012

Beyoğlunun en sevdiğim mekanlarından birisi genelde arkadaş ortamımla giderim ve harika vakit geçiriyoruz..genelde haftasonları Sakman'ı dinlemeye gideriz onun dışında yemekleri de harika tavsiye ederim herkese..

9 Ekim 2011

Beyoğlu’nda Fransız Sokağı'nın güzel bahçelerine bakan Sakmanın terasında ev yapımı Ege işi yemekleri oldukça lezzetlidir. İki kattan oluşan mekanın kapalı bölümünde dinletiler, konserler yapılmakta. Sabit programların yanında seçkin müzisyenlerin performansları da ara ara yapılmakta.Sakman'da Cuma-Cumartesi günleri Vedat Sakman, Pazartesi günleri ise Vokaliz canlı müzik ile sahne alıyorlar. Mekan oldukça şirin sıcak bir yer sabah arkadaşlarınızla sohbet edin rahat edin akşam canlı müzikle doyasıya eğlenin derim:)

27 Eylül 2011

Çok güzel bi salon burası..Salon diyorum çünkü orta/büyük ölçekli bir evin salonu kadar neredeyse..böyle olması içerinin ambiansını samimiyete doğru kaydırıyor.. Vedat usta'nın ve diğer grupların olağanüstü dinlendirici ve huzur verici müziğiyle kaybolup gidilebilir burada bütün bir akşam..

2 Ağustos 2011

Ege mutfağının eşsiz lezzetlerinin önemli bir durağı da Sakman Bar'dır kuşkusuz. Bu mekanda canlı müzik önemli bir unsur. Cuma-Cumartesi Vedat Sakman, Pazartesi ise Vokaliz sahne alarak güzel bir canlı müzik ziyafeti sunuyor. Yazın Fransız Sokağı'nın güzel bahçelerine bakan terasında ise ev yapımı Ege işi yemeklerini beğeneceksiniz. İki kattan oluşan mekanın kapalı bölümünde dinletiler, konserler yapılmakta. Leman Sam, Zuhal Olcay, Grup Gündoğarken, Tuna Kiremitçi, Akın Ertubey, Mehmet Teoman, Serdar Şensezgin, Selçuk Yöntem, Sema, Eksik Beşli, Bağıt, Emin Fındıkoğlu, Beth Trollan, Tolga Futacı, Ece Ülker, Gülcan Altan, Acoustic Band, Burcuburcu, Erkan Bediroğlu, Haluk Çetin gibi sanatçılar da sahne almış. Ayrıca kışın da mekanda 'Şiirli Pazartesiler' ismi altında yaşayan şairlerimizden şiir dinletileri ve söyleşiler yapılıyor. Bu gecelere konuk olan şairlerimizden bazıları ise: Cezmi Ersöz, Nevzat Çelik, Ahmet Telli, Ataol Behramoğlu, Sunay Akın, Sezai Sarıoğlu, Mümtaz Sevinç, Nevzat Şenol. Buranın ilk müdavimi benim

22 Temmuz 2011

Cezair sokağının en küçük ama en lezzetli mutfağı.. Burası küçük ama çok şirin, müziği ile yemeklere neşe katan, insana ağzının tadıyla güzel yemek yediren eğlenceli bir yerdir. Canlı müzik de cabasıdır. Programlar hafta içi 22:00'de Hafta sonu ise 23:00 te başlıuor olup giriş cuma-cumartesi 25 TL'dir.

23 Mayıs 2011

Canlı müzik dinlemek için güzel yerlerden biri Sakman. Burada çıkan gruplar gerçekten profosyonel. Oldukça samimi ve rahat olması beni buraya çekiyor. Fiyatları ortalama düzeyde. Tavsiye ederim bence, gitmelisiniz...

14 Haziran 2007

vokaliz grubu sahne alıyor salı ,çarşamba,perşembe,cuma,cumartesi,pazar hariç her gün...
ayrıca vedat sakman be cezmi ersöz hafta içi program yapıyorlar.neşe,samimiyet,güven,dostluk,hayatın içinden ve biraz dışına çıkmak için gidilmesi gereken bir mekan.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN