Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Sarnıç Restaurant
Hemen Başvur

Sarnıç Restaurant

Kategori:
Adres:
Soğukçeşme Sokağı , Sultanahmet -
Fatih / Sultanahmet
Telefon:
0212 5124291
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Var
Kredi Kartı:
Var
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Sarnıç Restaurant hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 11

26 Nisan 2013

Sarnıç Restaurantın menüsü oldukça zengin, ve lezizdir, ayrıca mekanın içi geniş ve ferahtır, abartıdan uzak dekoru bana oldukça şirin geliyor, ayrıca çalışanlarda serviste oldukça hızlılar.

1 Ocak 2013

Oldukça nezih,şık bir mekan burası. ailece bir akşam yemeği için gitmiştik hepimiz hizmetten ve yemeklerden çok memnun kaldık.. mezeleri çok lezzetliydi.. herkese tavsiye ederim bu mekanı..

21 Temmuz 2012

Mekan Ayasofyanın hemen arkadasında yer almaktadır.Beni özellikle etkieleyen mekanın iç dizayn ve dekarasyonu oldukça güzel gerçekten.Mekan tarih kokuyor adeta.Türk ve Dünya mutfağının çeşitli lezzetlerinin olduğu bu mekana birgün gelmenizi tavsiye ederim.

30 Mart 2012

Mekanın dizaynı dekoru bir harika ayrıca mekan hazırladıkları yemekler yönünden dünyadaki bir çok yere ait lezzetlerin kesişme noktası biçiminde, eğer sizde damağınızda farklı tadlar yaşayarak dünyayı keşvetmek istiyorsanız uzaklara gitmenize gerek yok :)

18 Mart 2012

Ayasofya'yı bilmeyen yoktur, Sultanahmet'in hemen karşısında bulunan bu güzel yapının hemen arka sokağında bulunuyor Sarnıç. Müşterisi genellikli yabancı uyruklu vatandaşlardan oluşuyor bu mekanın. Fiyatlarıda biraz pahalı, cebinizle 50 tl ile giderseniz rezil olabilirsiniz bu mekanda.. Sarnıç restoranın şu anda bulunduğu yer önceden su sarnıcı imiş..

12 Mart 2012

sultanahmete gittiğim zaman sık sık uğradığım mekanlardan biridir, yazın misafirlerim geldiğinde onları memnun edecek mekan aramakta zorlanıyordum burasını keşvedince bu problem ortadan kalktı diyebilirim, akılda ve damakta kalıcı lezzetler üretiyorlar..

8 Mart 2012

gerçekten çok nezih bir yer.fıyatlar mekanın özelliğine göre bence normal.ama tabı dışarıda sıradan bır yerde daha uyguna yenılebılır ama gercekten her halıyle muhteşem bir yer

29 Şubat 2012

Yeni keşfettiğimiz ve ailecek gittiğimiz bir mekan Sarnıç Restaurant...Kaliteli ve nezih bir mekan olmasının yanı sıra kendine has farklı ve hoş bir atmosferi de var mekanın...Servisin hızlı olduğuu ayrıca belirtmeliyim ayrıca sunum da son derece hoş,fiyatlar geçirilen akşama göre normal denilebilir ama çok ucuz bir fiyat da beklemeyin...

23 Şubat 2012

Sarnıç Restaurant gayet kaliteli ve ağır bir mekandır.Zengin bir menüyle birlikte,profesyönel bir sunumla gittiğinize pişman olmamanızı sağlıyorlar.Deniz mahsüllerini seven birisi olarak da benden tam not aldı mekan.Yalnız fiyatlar çook uçuktu, fiyatı sizin için sıkıntı olmayacaksa gidin derim :)

17 Nisan 2011

Ailemle gittiğimiz ender yerlerden biri Sarnıç Restaurant. Buraya gelenler genelde kaliteli kesim. Mekanın konsepti zaten gayet ağır bir şekilde düzenlenmiş. Yemekleri ise şahane ben gittiğimde kuzu külbastısına bayılmıştım. Bir daha ki sefere başka lezzetlerini deniyeceğim. Tavsiye ederim...

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN