Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Wall Street Institute
Hemen Başvur

Wall Street Institute

Kategori:
Adres:
Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü Açıköğretim Fakültesi Binası Giriş Katı
Merkez / Yenibağlar
Mekanı Ekleyen:

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Wall Street Institute hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 4

16 Haziran 2010

Bana göre hemen hemen bütün kurslar aynıdır ben sadece yeri için önerebilirim burayı. üniversitede okuyan bir öğrenci ders çıkışı vakit kaybetmeden buraya uğrayıp kendini geliştirebilir.

22 Ocak 2010

ben aşağıdaki görüşe katılmıyorum.açıkcası bana mantıklı gelen ve arkadaşlarıma önerebileceğim tek ingilizce dil okulu. ingilizceyi konuşarak öğretiyorlar ve size pratik yapma imkanı sunuyorlar. Ders saatler de esnek. Ben çok dil kursu araştırdım. Hepsinde şu şu saatlerde şu günlerde dersler başlıyor bitiyor gibi bir açıklamayla karşılaştım. Bir ders kaçınca konu kopuyor zaten. Burda ders kaçırma gibi bir durum söz konusu değil. Diğer kurslarda da eminim geç kalınca derse alınmıyorsunuzdur. Diğer kurslarda olmayan diğer bir özellik de seçme şansınız olması. Ben yoğun çalışan biri olduğuma rağmen şuan herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Yaklaşık 5 aydır Wall Street'te eğitim alıyorum ve oldukça da memnunum. Gidip görüşmenizi tavsiye ederim.İnternet sitesinden de bilgi edinebilirsiniz.

www.wsi.com.tr

17 Ocak 2010

Doğru, sistem olarak size anlattıklarında kulağa hoş geliyor. Size evden şifreniz aracılığıyla derslere katılabileceğiniz ve multimedia çalışmanızı evden yapabileceğiniz söyleniyor ama ilk iki encounter (ki bu en az 1 ay) almadan böyle bir hakkınız olmadığı söylenmiyor. Haftada en az 1 akıcı konuşmaya ve 1 sosyal klübe katılabileceğiniz (konuşma pratikleri) söyleniyor ama randevu için konuştuğunuzda randevuların dolu olabileceği bu nedenle en erken 2 hafta ara ile bu sınıflara katılabileceğiniz söylenmiyor. (Bir de verilen randevuya geç kalındığında derse giremeyeceğiniz düşünülürse bu süre 1 aya çıkıyor.)Size baştan istediğiniz zaman diye cümle kuruluyor ama o istediğiniz zamanların onların belirlediği bir iki gün içinden seçmeniz gerektiği belirtilmiyor. Kısacası size başta zaman kısıtlaması getirmeyen özgür bir sistem gibi tanıtılmasına rağmen sizi daha çok kısıtlayan bir sistem olduğu baştan söylenmiyor. Bu nedenle gerçekten şehirdeki en iyi dil kursu gibi gözüken ama çalışan birinin veya dersleri yoğun olan öğrencinin uyması zor bir kurs.

7 Eylül 2009

Şehirdeki en iyi dil kurslarından biri..

Wall Street Institute Nerede ?

 

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN