Mekan Sahibi İmkanları

 1. Mekan Yönetimi Hakkına Sahip Olursun
  Mekan bilgilerini yönetebilmek ve takip edebilmek için bir yönetim ekranına sahip olabilirsin.

 2. Güncel ve Doğru Bilgileri Sunabilirsin
  Mekanınızın profil sayfasındaki bilgileri sadece siz düzenleyebilir her zaman güncel ve doğru kalmasını sağlayabilirsiniz. Mekanınızın en güzel fotoğraflarını ekleyerek ziyaretçilere mekanınızı en güzel şekilde görmelerini sağlayabilirsiniz.
 3. Ziyaretçilerine Duyuru Yapabilirsin
  Mekan detaylarının içindeki duyuru alanında mekanınız hakkındaki duyuru, indirim ve fırsatlardan ziyaretçilerinizi bilgilendirebilirsiniz.

 4. Mekan Hakkında Bilgilendirme Yapabilirsin
  Mekanın geçmişi, olanak ve bir işletmeci olarak söylemek istediğin bilgileri kısa bir tanıtım yazısıyla kullanıcılara iletebilirsin.

 5. Yorum Yazan Kullanıcılar İle İletişim Kurabilirsin
  Daha önce mekanını ziyaret edip deneyimlerini Feşmekan'da paylaşan kullanıcılar ile iletişim kurabilir. İyi veya kötü yorumlarını hakkında cevabınızı iletebilirsin. Hatta kötü bir deneyim yaşamış kullanıcının derdini dinleyip sorunu çözerek veya yanlış anlaşılmayı düzelterek mekan yorumlarını 5 yıldızlı hale getirebilirsin.

 6. Tüm Mekan Takipçilerine Mesaj Atabilirsin
  Takipçilerinize toplu mesaj gönderebilirsiniz. Duyurularınızı, özel kampanyalarınızı takipçilerinize ulaştırabilirsiniz.

 7. İstatistiklere Ulaşabilirsiniz
  Mekanınızın profil sayfasına kaç kişinin girdiğini günlük ve aylık olarak takip edebilirsiniz. Feşmekan'da yaptığınız kampanyaların geri dönüşlerini analiz edebilirsiniz.

Mekanınızı bulup başvurmak için tıklayın

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN