Puan: 0
Seviye: Üye ?

@tuzuka Yorumları

2 Haziran 2007

Aman dikkat saat 02:30 sonrası eğlenmeye geleceksen yanında müdavim biri olmalı. Yoksa içeri almazlar:) Herşeyin ve herkesin sizi rahat ettireceği ve eğlenmenin müzikle de olmayacağına örnek bir mekan:)

18 Mayıs 2007

Bir ere güzel rock dinlentisi. Çok fazla baş ağrıtmayacack tipler, konuşkan insanlar:) ve dile getirmeliyim kendi sıınıfındaki en temiz tualet:) Gidip görün içkinizi içiçn keyfinize bakın:)

7 Şubat 2007

Ne dense az sanırım. Bir duayen, olmazsa olmaz Kadıköy hatta tüm İstanbullular için:) Ne de olsa Kadıköy tarafında maalesef bol alternatif olmayan bu tip mekanların uyum ve hizmet olarak bence başını çekmekte. Mekanın tasarımı ile kombine müzik tarzı her seferinde olan bir konuşmayı derin bir muhabette terfi ettiriyor. İyi ki Kargamız var y.y.lar yaşasın:)

7 Şubat 2007

Uzun zamandır gitmediğim Pulp yeni adresine ziyaret ettiğim gün aynı zamanda Popcorn ile tanışma fırsatım oldu. Kesinlikle müthiş bir performans gösteriyorlar. Neydi, nasıl ya da neden değil olduğu gib baş ağrısı ermeden dile getiryorlar programı. Mekan sonuç olarak salaş rock barlarından. Eleştiride bulunurken buna dikkat lütfen.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN