Puan: 7185
Seviye: Süperstar ?

Skyline Yorumları

13 Aralık 2010

Günaydın ayrılmış artık yoluna Burger House olarak devam ediyor. Burgerleri çok lezzetli, patatesler ayrı bir güzel. 100gr ve 250 gr çeşitleri var. Çok aç değilseniz 100gr burger size yetecektir zira burgerler çok büyük. Cheese Burger favorim.

6 Aralık 2010

Earth Cafe Forum İstanbul'da yer alan güzel, sıcak ve çok büyük bir cafe restaurant. Mekanın önünden geçtiğiniz an oraya gitme planınız yoksa bile gitme gerekliliği hissediyorsunuz yani mekan önünden geçerken direk sizi yakalıyor. Dekorasyonu çok güzel. Dünya mutfağından geniş bir menüye sahip. Yemekleri lezzetli, servis güleryüzlü ve çok hızlı. Uzun lafın kısası son zamanlarda gittiğin en iyi cafelerden biri Earth Cafe.

2 Aralık 2010

Özledim seni en güzel parçalarıdır.

25 Kasım 2010

Bir gün oraya gideceğim :)

11 Kasım 2010

Bread & Butter sandviçleriyle beni yakalamayı başarmış bir mekandır. Somonlu, domates/mozarellalı sandviçleri favorimdir. Fiyatlarda ortalamadır. Tavsiye edilir.

10 Kasım 2010

Kesinlikle kahvesi dışında başka hiçbir şeyi denenmemesi gereken bir cafe Robert's Coffee. Kahveleri güzel ama sandviçler kesinlikle belirledikleri fiyatı haketmiyor, sunumlar kötü. Belki de Fulya şubesine özel bir durumdu bu ama bir daha Robert's Coffee'de kahve dışında hiçbirşey almam. Sakın adı üstünde Robert's Coffe, kahveciden çok lezzetli sandviçler beklemen hataydı demeyin o zaman menüye eklemeselerdi :)

9 Kasım 2010

Uygun fiyata güzel şeyler bulabilirsiniz.

9 Kasım 2010

Farklı bir tarz...

6 Kasım 2010

Arkadaşın da söylediği gibi cadde gürültüsünden uzak keyifli, ferah bir yer Kirpi Cafe. Cadde gürültüsünden uzak ama burası mekanın kalabalık olmadığı anlamına gelmesin :) Her daim dolu oluyor dışarıda oturmak isterseniz biraz beklemeniz gerekebilir. Zengin bir yemek menüsü var ve çoğu yemeği de lezzetli. Şinitzelini sevenlerine önerebilirim. Ayrıca çok güzel dekore edilmiş ve detaylarda kullanılan tüm eşyalar özel. Servis olarak da gayet güleryüzlü ve hızlı.

5 Kasım 2010

Favori Bonkor Burger.. Yaninda kola, patates bedava :)

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN