Puan: 1823
Seviye: Süperstar ?

Sweedy Yorumları

28 Temmuz 2010

Güzel bir plaj. İçeriye ipsiz sapsız tipler almıyorlar rahat ediyorsunuz. Yoksa içeride sizi eğlendirebilecek birşey içermiyor. Şezlong bile bulmanız mucize :-) Arkadaş grubunuzla rahat rahat eğlenebilirsiniz ama.

28 Temmuz 2010

Büyük tur yolu üzerinde tarihi bir binada hizmet veren bir yer. sessiz sakin çok rahatlatıcı ve insanın kendini dinleyebileceği bir yer. Fakat ada merkezine biraz uzak. Fayton kullanmanız gerekir, bilginiz olsun.

28 Temmuz 2010

Sanırsam adada mangal yapabileceğiniz tek yer burası. Biraz kasarsanız kayalıklardan inip denize de girebilirsiniz. Giriş ücreti pahalı değil. İçeride mangal kömür gibi şeyleri bulabiliyorsunuz.

28 Temmuz 2010

Hiç hoşuma gitmeyen bir yer, menüsü çok dolu ama yemekleri birbirinden berbat. Buraya uğramamak lazım hiç

28 Temmuz 2010

Güzel bir yer fiyatlarıda büyük adaya göre normal Zaman zaman sergiler de oluyor burada, soluklanmak için ideal bir yer.

28 Temmuz 2010

Harika bir yer bir arkadaşım sayesinde gezme fırsatı bulmuştum. Giriş için üyelik isteniyor ve üyelik içinde iş adamı, devlette üstdüzey çalışan vb rütbeli biri olmanız gerek. Bunun dışında referans ta gerekebiliyormuşş...

28 Temmuz 2010

Gene adalardaki güzel balık restaurantlarından birisi. Fiyat ve lezzet olarak diğerleriyle aynı fakat porsiyonlar diğerlerine göre biraz ufak gelebiliyor, bilginize.

28 Temmuz 2010

Büyükadadaki güzel balıkçılardan birisi daha :-) Diğerlerinden bir farkı yok bence hemen hemen aynı lezzet, aynı hizmet aynı fiyat..

28 Temmuz 2010

Orta yollu ve lezzetli yemekler yapan bir yer.

28 Temmuz 2010

Tatile çok uzağa gitmek istemeyenler ve istanbul kalabalığından birazcık uzaklaşmak isteyipte hala istanbulda olmak isteyenler için uygun bir otel. Restaurant ı ve plajı da mevcut. Bence güzel..

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN