Puan: 14054
Seviye: Süperstar ?

Deniz Güngör Yorumları

29 Kasım 2012

Müzikleri güzel olan bir cafedir, düz kafe standartları taşımaktadır. Eksiği fazlası yoktur, gidip oturduğunuzda memnun kalmayacağınız birşeyi yoktur. Personeli size yardımcı olmaya çalışan arkadaşlardan kurulu iyi niyetli insanlardan oluşmaktadır.

29 Kasım 2012

Değişik farklı bir havası olan mekandır. Mekanda saatlerce otursanız etrafı seyretseniz sıkılmazsanız. Personelide öyle her dakika ne içersiniz gibi cümlelerle rahatsız etmiyorlar sizleri. Tabi sizde sadece oturmaya gitmezsiniz herhalde oraya :)) İçecekleri fena değildir: sahlebi denenebilir.

29 Kasım 2012

Bulunduğu bölge itibari ile tercih edilebilir tür bir oteldir Sokak kafe. Mis sokakta hizmet veren işinde başarılı kimselerin çalıştığı, kredi kartının geçerli olduğu bir mekandır. Arkadaşlarla bir haftasonu oturup dinlenmek için gelmiştik. Memnun kaldım.

29 Kasım 2012

Asude kafe taksimde hizmet veren sıradan cafeler arasında yer alan bir mekandır .Mekanda müşteriler genelde taksime gezmeye gelen kitleden oluşmaktadır. Mekana gelen bir kişiyi birdahak igidişinizde görme şansınız çok düşüktür. Orta kalitedde bir mekandır.

29 Kasım 2012

Deniz manzarası olan La Vita mükemmel konumu ile gitmeniz gerektiğini düşündüğüm mekanlar arasında yer almaktadır .Fiyatları biraz pahalı gelebilir ancak eminim gittiğinize değecek türdde bir kafedir. Şiddetle tavsiye edilir.

29 Kasım 2012

Personeli işlerinde başarılı ancak daha deneyimli işini bilen kişiler alırlarsa işlere bu hem personelini geliştirir hemde iş anlamında başarılı olurlar. Garson arkadaşlar kötü değiller iyi niyetliler ancak sunum daha iyi olabilir bence.

29 Kasım 2012

Tarihi bir binada hizmet veren M&N Cafe sizlere İtalyan ve Dünya mutfağına ait lezzetlerden oluşan müthiş ürünler sunmaktadıor. Menüsünde yiyecek ve içecek barındıran geniş seçenekler sunmaktadır. Beyoğlundaki farklı duruşu ile dikkatimi çeken gidilesi mekandır.

29 Kasım 2012

Yer olarak merkezi bir konumda değildir Arzum Cafe, bu yüzden öyle hemen bulabileceğiniz bir yer değildir. Özellikle gidin diye tavsiye edebileceğim bir mekanda değildir. Çevre halkının ilgi gösterdiği cafeye yolunuz düşerse uğrayabilirsiniz.

29 Kasım 2012

Viva taksimde farklı rengi ile dikkat çeken bir cafedir. Burada arkadaşımın yakın bir arkadaşı çalışıyordu, arkadaşımın ısrarı yüzünden gitme fırsatı buldum buraya, arkadaş bizimle çok ilgilendi sağolsun ama mekanın eksikleri var, konseptini acil yenilemesi gerekiyor diye düşünüyorum.

29 Kasım 2012

Mekanda canlı müzik oluyor mu fikrim yok ama gün içersiinde bilgisayardan yada müzik çalardan ortama müzik veriyorlar. İçeceğinizi yudumluyorken müzik dinlemesi keyifli olyuor. Arkadaşlarınızla geliip oyunda oynayabilirsiniz burada. Öyle imkanlarıda var.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN