Puan: 9786
Seviye: Süperstar ?

Can Pınar Yorumları

20 Mart 2013

Cumartesi akşamı 5 arkadaşımla gittim. Yemeklerin lezzeti, servis kalitesi gayet başarılıydı. Ortamda sürekli olarak House müzik çalınıyor, ve saat 23.30 gibi daha çok gece kulübü havasına bürünüyor.

22 Şubat 2013

Yeniköy sahilinide toplamda 6-7 masa, tabureler de oturuyorsunuz, menü yok, o gün ne balık çıakrsa o geliyor, ister ekmek arası, ister porsiyon, yanında da midye ve enfes boğaz manzarası. Tam Avusturya Konsolosluğunun karşısındaki otoparkın arkasında kalıyor. Lezzet, hizmet ve fiyat olarak 4 kere gittiysem, hepsinde de mükemmeldi.

19 Şubat 2013

İlker Bey i Eresinler Ford Servisinden tanırım, o zaman da her zaman ilgili ve yaptığı işte her daim titiz olan bir insandı daha sonra kendisi Eresinler'den ayrılıp, kendi servisini açınca bende ve kendisinden çok memnun olan birkaç arkadaşım da yeni yerine gitmeye başladık. Kaza olsun, normal veya periyodik bakım olsun her konuda inanılmaz yardımcı ve yaptığı işe kesinlikle güvenebileceğiniz bir insan. Kendisi böyle olunca Hira Oto Servis de onunla aynı değerleri taşıyan örnek bir oto servis olmuş. Yedek parça, Bakım, Tamir konularında kesinlikle hem yapılacak iş hem de maliyet konusunda gözünüzün arkada kalmayacağı bir servis. Eğer Bahçelievler - Bakırköy bölgesinde yaşıyorsanız veya işiniz bu taraflardaysa, güvenle gidebileceğiniz bir yer Hira Oto Servis. Kesinlikle tavsiye edilir.

8 Ocak 2013

Set Kebabın yeni masaya özel mangal konsepti güzel olmuş, mangal ve masa geniş, karşılıklı oturulduğu zaman, muhabbet etmek biraz zor olsa da genel tasarım olarak iyi bir geliştirme mekan adına. Servis olarak mükemmele yakın diyebilirim, garson hem normal servisini başarılı bir şekilde yaparken, bir yandan mangalda pişen et ve diğer ürünlerle ilgileniyor, genel olarak hızlı ve alakalılar. Lezzet tarafına gelince, etlerin kalitesi mükemmeldi, hem kuzu hem dana etinin tedariği konusunda belli ki doğru tercihler yapılmış, etler hem taze hem de çok lezzetliydi. Mezeler konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim, kötü veya lezzetsiz diyemem ancak mükemmel de değillerdi, İstanbul'da meze konusunda daha iyi olan bir sürü farklı mekan var. Dekorasyon olarak, alan geniş, rahat ve ortasında mangal olan masalarda sigara içilebiliyor olması bir avantaj. Son olarak, mekan ile ilgili asıl eleştiri fiyat konusunda olacak. Ne ilk defa ocakbaşına ne de ilk defa meyhaneye gidiyoruz. Marka adı olan bir mekanda, 3 kere üst üste %10 eklenmiş bir hesap görmek öncelikle tatsız. Diyelim ki, bir hata oldu kasada, olabilir. 4 adet köfte için 23 TL, 2 parça antrekot için 40 TL, bir büyük, bir küçük rakı içilmiş bir masada 4 kişi için 630 TL, neresi olursa olsun biraz fazla. Eğer hesabı göze alıyorsanız, Set Kebap oldukça keyifli ve mutlaka denenmesi gereken bir mekan.

10 Aralık 2012

Cuma akşamı, 10 kişilik bir grupla birlikte gittiğim Peymane, gerçekten İstanbul'un en kaliteli Ocakbaşı mekanlarından bir tanesi. Yazın açık alanında oturmak keyifli olduğu kadar, kapalı alanı da oldukça iyi denilebilir. Öncelikle, Ocağın tam karşısındaki masada olmamıza rağmen, hiçbir şekilde pişen etlerin kokusu rahatsız edici değildi. Etlerden önce gelen Közde Patlıcan, Humus, Haydari, Gavurdağı Salatası hem lezzet hem de servis açısından çok başarılıydı. Serivs konusunda hiç bir eksikleri yoktu, garsonlar ilgili ve güler yüzlüydü. Daha sonra ortaya karşık kebap istendi, etler inanılmazdı, gerçekten en son Umut Ocakbaşı ve Güler Ocakbaşı'nda yemiş biri olarak, buradaki etlerin daha lezzetli ve çok daha iyi bir şekilde pişirilmiş olduğunu söyleyebilirim, etler hem kuru değildi, hem de iyi pişmişti. Özellikle ufak kaburgalar mutlaka gidildiğinde denenmeli. En son olarak da dondurmalı İrmik Helvası ve kahveler geldi, bu bölümde de hiçbir sıkıntı yoktu, sadece dondurmayı sıcak İrmnik Helvası nın yanına değil de içine koyabilirlerse bence daha iyi bir sunum olacaktır ancak bunu bir eksi olarak görmüyorum. Hesaba gelince, 10 Kişi tıka basa doydu, rakı içildi, toplamda adam başı 100 TL civarı bir hesap verildi, diğer mekanlar göz önüne bulundurulduğunda, bence normal bir hesap ödedik, az değildi, çok da değildi. İstanbul'da Ocakbaşı keyfi için mutlaka gidilmesi gereken ilk 3 mekan içerisine rahatlıkla girer.

15 Kasım 2012

Da Mario, İstanbul'daki ilk İtalyan restoranlarından biri. 1993'de açıldığı günden beri hem yemeklerin hem de servisin kalitesi hep iyi olarak kaldı. Menüsündeki ev yapımı makarnaları kesinlikle denemelisiniz, benim tercihim deniz mahsullü risotto. Özel bir yemek planınız varsa, kesinlikle aklınıza gelmesi gereken ilk bir kaç yerden biri

8 Kasım 2012

Wanna Pop, geçtiğimiz sezonda İstanbul Doors Group tarafından beklemeye alınan Wanna, bu sezon yeni bir dekorasyon ve alışılmış eğplence anlayışıyla İstanbul gecelerine dönmeye hazırlanıyor. 2003 Yılında açılna mekan, sunduğu eğlence anlayışıyla, İstanbul gece hayatı için önemli mekanlardan biri haline gelmişti. Bu sezon açılışıyla, getireceği yeni müzik ve eğlence anlayışıyla yine gece hayatının önemli mekanlarından biri olmaya hazırlanan Wanna, DJ performanslarının yanı sıra, 600 kişilik kapasitesiyle yıl boyunca özel etkinliklere de ev sahipliği yaparak, Şehrin gece hayatına hızlı bir dönüş yapmayı planlıyor.

19 Ekim 2012

Gercekten cok guzel bir meyhane. Tam anlamiyla eski zaman guzelliklerini, sanati dekorasyonunda barindiran bir yer. Yemeklerin hepsi cok iyi, ozellikle pastirmali humus ve yaprak cigeri kesinlikle tavsiye ederim. Gerek calan birbirinden guzel Zeki Müren sarkilari gerekse garsonlarin kibarligi ile kesinlikle gelinmesi gereken bir yer Hatay Meyhanesi. Bana burayi tavsiye eden ve ogreten Billur Hanim'a da cok cok tesekkur ederim.

19 Ekim 2012

İstanbul'un en kaliteli Caz barlarından bir tanesi. Mekanın küçük olması sahneyle biraz iç içe olmanızı getiriyor ancak bu durum aslıdna perofrmanslar sırasında müzisyenler ve izleyenler arasında sıcak bir ortam oluşturuyor. Barı, güzel ve kaliteli, İstanbul gece hayatında takip edilmesi gereken mekanlardan bir tanesi.

16 Ekim 2012

Sabahları işe gidenler tarafından kahvaltı için tercih edilen bir Mc Donald's şubesi, onun dışındaki kalabalık zaten hep baki. Genel olarak, temiz bir mekan ve servis hızlı.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN