Puan: 145520
Seviye: Süperstar ?

cbilger Yorumları

7 Mart 2016

Hesabı şişirip üzerine insanları kaba kuvvetle darp edip içeri kilitlemeye çalışan mekandır. İlgili haber için ekşisozluk'de #58989023 nolu entry.

2 Aralık 2011

Türk Müziğinin 80li yıllarının önemli sesi. Nostajli isteyenler kaçırmasın.

9 Ağustos 2011

Cafe latteleri 10 numara

6 Temmuz 2011

Herkesin merakla beklediği konser yaklaştı. Şahsım adıma merak etmesem de pek çok kişiyi heyacanlandıracağı kesin.

3 Temmuz 2011

Hello

11 Ocak 2011

Bu mekanı çok abartıyorlar.

13 Aralık 2010

Bu dükkan üretimini Bozcaada'da yapan Corvus şarapevinin butik satış dükkanı. Corvus adanın yerel üzümlerinin sökülüp yabancı üzümlerle yer değiştirmesini önlemek adına kurulan ve ilk saraplarını adaya has Kuntra, Karalahna ve Vasilaki üzümlerinden yapan ve mimar bir çifte ait bir şarap imalathanesi. Daha sonra diğer üzüm türlerini de işlemeye başladılar. Şarapevi yurtdışında aldığı ödüllerle başarısını kanıtladı. Şarapevinin şaraplarını alabileceğiniz ve tadabileceğiniz İstanbul'daki ilk dükkanı Ortaköy'de açıldı, bu da ikincisi. Çok takdir ettiğimiz bir mekandır.

6 Aralık 2010

Burası İstanbul'da İtalyan mutfağını sevenler için çok özel bir yer. Öyle iddalı çok büyük bir mekan beklemeyin, İstiklal'de bilenler bilir sıcak çikolataları efsane olan J'adore Pastanesinin bitişiğinde, müzetazı, çok sevimli, ufacık bir restaurant. Ama yemekleri de bir o kadar iddalı. İçine limon dilimleri ve nane yaprakları serpilmiş su, siparişiniz gelene kadar açlığınızı bastıracak sarımsaklı ekmekler. Servis kalitesi ismi bilinen pek çok mekandan çok çok iyi. Fiyatlar ise o kadar makül bir seviyede ki. Kesinlikle keşfedilmesi gereken bir yer.

24 Kasım 2010

Huzur içinde tatil yapılcak bir yer gibi duruyor.

24 Kasım 2010

İstiklal'in bir arka sokağında, koşuşturmacan uzak, sevimli bahçesi ve hoş atmosferi ile sık sık ziyaret edilmesi gereken bir restoran Zencefil. İlk defa gidecekler menüsünün biraz vejetaryan ağırlıklı olduğunu akıllarından çıkarmasınlar.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN