Puan: 120
Seviye: Üye ?

cbk_1 Yorumları

5 Kasım 2011

Gerçekden çok güzel bir mekan Antalyaya giderseniz mutlaka uğrayın değişik lezzetler var diyemeyeceğim ama balığı çok güzel yapıyorlar. Mekanına bayıldım süper çok ferah ve gerçekden çok temizler. Mezeleri için bişey diyemeyeceğim çokda iyi değiller .Ayrıca çeşit yok bi ege mutfağı gibi değil.Servis açtıklarında ilk bi hüzne uğradık fakat biraz söylenince kendilerini affettirtiler.Tatlılarıda çok Antalyada güzel balık yapan tek mekan diyebilirim.

5 Kasım 2011

Kumrucu şevki tam bir usta kumrucu. O müthiş lezzeti hiç aklımdan çıkmıyor. Ben özellikle kışın çeymeye giderim. Çünkü kumru biraz ağır olduğu için kışın daha çok yeniyor. Yazlarıda güzel fakat sıcakdada çok yağlı gitmiyor. Ama kesinlikle tavsiye ederim karnınız kesin doyacak.

5 Temmuz 2011

Dağın başında bir mekan yiyecek üzerine hiç bir şeyi yok ben pek lezzet bulamadım.Genel olarak pepk giden yok ama çevresindeki halk gidiyor uzakda olanlar ise pek gelmiyor ancak servis güzargahları geçen yerlerden gelenler oluyor alış veriş merkezi büyük ama boş ayrıca alışveriş merkezindeki çoğu şey pahalı indirimlere aldanmayın sonuç olarak yine çok büyük kar ile satıyorlar.Ben şahsen Forum Çamlığı daha çok tercih ediyorum sosyalleşme bakımından daha iyi bir yer.Teras park öyle değil bunu bütün denizlili gençler bilir.

5 Temmuz 2011

Çok güzel bir mekan havadar geniş bir mekan ardakada halı sahası bulunmakda gidilesi bir yer fakat çok pahalı bir mekan denizli insanı kazıklanmayı hak ediyor çünki diğer yerlere gittiklerinde fiyatlara tepki göstermiyorlar herhalde sakinin sahipleri yerlerine düşük kaliteli insan gelmesin diye böyle pahalı bir uygulama gerçekleştirmişler hani iyide yapmışlar fakat zenginide tam bir kro :)

5 Temmuz 2011

Şahsen hiç sevmediğim bir mekan sahipleri güven vermiyor her türlü iş dönüyormuş gibi orda zaten sıkış tepiş bir mekan havadar değil ayrıca eskiden sigara içiliyordu havasızlıkdan ölüyordunuz şimdide değişen birşey yok ben pek beğenmiyorum mekan olarak tavsiye etmeyeceğim bir yer

28 Haziran 2011

Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir lezzet çümbüşü ...bu kadar temizlikte ve titizlikde şeker ve çikolata üretimi yapılamazdı herhalde .Her tatlısını denemiş biri olarak tek kelime ile kusursuz.Denizliye uğrarsanız bir lokum veya tereyağlı sütlü irmik helvası tatmadan sakın gitmeyin.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN