Puan: 7111
Seviye: Süperstar ?

cilemrem Yorumları

9 Mart 2012

Sirkeci garının tam karşısında bulunuyor. Mc Donald'sı sevmediğim için çok fazla bişeyinden bahsetmeyeceğim. bilindik 3-5 menüsü var..bir de salataları var işte..Bence buranın mekanı güzel 3-4 katlı geniş ferah bir yer. Turisti bol menüleri pahalı biraz

9 Mart 2012

Tam sirkeci durağının karşısında kalıyor. Tatlılarına ilişkin bir şey demeye gerek yok zaten oldukça kaliteli ve leziz yapıyorlar. Sakızlı muhallebi ve tavukgöğsü kazandibi favorilerimden..Eminönüne erken gelip gezip tozduktan sonra duraklayabilir tatlı molası verebilirsiniz..orta bir yerde olduğu için severim

8 Mart 2012

Beyazıt'ın göbeğinde tramvay durağının arkasında bulunuyor. İş banaksını genel itibariyle seviyorum ama bazen işlemleri gereksiz yere uzatıyorlar.. bakıyorsunuz 3 kişi var tamam bu sefer hızlıca halledip çıkıcam diyorsunuz yarım saat bekletiliyorsunuz..buna dayanamıyorum. Bir de imzanız benzemiyor demiyorlar mı çıldırmamak elde değil:)

8 Mart 2012

Üniversitenin beyazıt meydanından görülen heybetli güzel tarihi kapısının hemen iç tarafında bulunan oldukça küçük bir şubesidir. Yapılan işlemler oldukça sınırlı ama iyidir..özellikle üniversitenin öğrencilerine hizmet vermek amacıyla bulunan bir ptt dir. bilmekte fayda var

8 Mart 2012

İstanbul'daki en geniş en nitelikli kütüphanelerden birisidir. Tez araştırmalarımı yaptığım bazen huzurla kitap okuduğum çoğunlukla ders çalıştığım en sevdiğim mekanlardan birisidir. Loş ortamı mistik bir hava kattığı güzel kütüphanede aradığınızı bulamamanız söz konusu değil..Kesinlikle gitmeli,bilinmeli

8 Mart 2012

Beyazıtta oldukça merkezi bir konumda bulunan şirin semt pastahanelerinden birisidir. Sabah işine giden memurun okuluna giden öğrencilerin sıkça tercih ettiği sıcak taze mamullerinin böreklerin dillere destan olduğu güzel mekandır. Su böreği dediğin yumuşacık olur hafif olur buradaki gibi:)

8 Mart 2012

Beyaz meydanın arka sokaklarında ayakkabı imalathaneleri bulunuyor..Gedikpaşa da birçok yerde bunu görmek mümkün..Ayakkabı için istediğiniz bir çok modeli oldukça uygun fiyattan ve kaliteli bulmanız mümkündür..Esnafı oldukça içten..keyifli bir alışveriş yapmak isterseniz gidin görün derim..

8 Mart 2012

Ne zaman gitsem kalabalık..artık işim düşmesin diye dua ediyorum. Okul harçları buraya yatıyor olduğundan yılda iki kez gelmek zorundayım..Elemanları iyi ama işlemler bazen sistemleri gidiyor bekle ki gelsin..Devlet bankalarının genel çerçevesi bu gerçi..

11 Şubat 2012

Bu mekana yemek için değil sadece manzarası için bile gidlebilirir. Her dakikanınızın hakkını veren, bir çok mekanda sıkıntı haline dönüşmüş servis hızı konusunu en iyi şekilde yapan mekanlardan bir tanesi. Özel günleriniz içindek kapatabilirsiniz bu mekanı.

11 Şubat 2012

Bu mekana 5 üzerinde 3 verdim çünkü eksikleri var .Bu yazıda eksiklerine değineceğim. Bir kere sundukları ürüne lafım yok yediğiniz zaman keyif alıyorsunuz ancak serviste çok gecikme oluyor. Ben yemek yemeye gelmişim, belli ki acıkmışım, siz servis hızınıne kadar artırırsanız o derece memnun edersiniz insanları. İkinci olarakta mekan biraz havasız gibi ben çok tercih etmiyorum o yüzden zaman zaman evden sipariş veriyorum. bu sorunları halletmeleri durumunda sıkıntısı kalmayacak mekanın.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN