Puan: 1239
Seviye: Guru ?

demistanbul Yorumları

26 Eylül 2013

Anlaşılan By şükrü, 4 Ağustos 2013'te bedava yemek dağıtmış ki, 10 civarında kişi aynı gün hakkında bu kadar olumlu yorum yazmış! Bana kalırsa bu tarz işler yerine gerçek yorumcuların yorumlarının dikkate alınarak eksiklerinin giderilmesi daha mantıklı.

26 Eylül 2013

Etlerinin kalitesi ve lezzeti ile tanınan mekan hem kasap hem restaurant olarak hizmet vermektedir. Izgara etler, köfte ve özellikle sucuk ızgarası bir hayli ünlü. Köftesi iyi olsa da Çatalca merkezdeki köftecilerde de benzer lezzeti bulmak mümkün. Ancak sucuk köftesi ile öne çıktığı bir gerçek. Hatta giderken bir kangal sucuk almadan ayrılmayın. Kısacası yolu oralardan yolu geçenlerin uğraması gereken bir yer.

15 Eylül 2013

Marmaris'te ev yemeği bulmanın zorluğunu bilenlerin uğrayabilecekleri küçük ve şirin bir ev yemekleri lokantası. Point Center'in yemek-sinema katında yer almaktadır. Her gün 3-4 çeşit sulu yemek ve mantı sunmaktadır. Fiyatları da oldukça uygun.

15 Eylül 2013

Mükemmel bir koy, harika bir manzara... Plajda geçen saatlerin ardından acıktığınızda uğrayabileceğiniz ancak dikkatli olmanız gereken bir yer. Lezzet vasatın altı. Hizmet yavaş. Fiyatlar göründüğü gibi değil, yukarı doğru yuvarlanıyor. Alkol almasanız da size yazılan hesap önceden belli. Bu zihniyet sebebiyle böyle bir mekana yazık oluyor.

15 Eylül 2013

Tatilcilerin her çeşit malzeme ihtiyacını karşılayabileceği büyük migros mağazası. taze meyve sebze, çerez, zengin alkollü alkolsüz içecek reyonu ve terlik, havlu vs. ihtiyaçlar için en iyi seçenek.

15 Eylül 2013

Bodrum'un hareketli yüzünü görmek isteyen tatilcilerin ihtiyaçlarına cevap veren Bodrum'un en popüler mekanlarından biri. Cüretkar gece şovları ile popüler mekan açık hava diskosu şeklindedir. Ünlü Dj performansları sunulan kulüpte giriş ücretlidir. Ancak bazı günler belirli saatler arasında ücretsiz giriş imkanı da sunulmaktadır.

15 Eylül 2013

Deniz mahsulleri ağırlıklı mekanda gerek balık, gerek mezeler oldukça lezzetli ve özenli. Kalamarı harika. Mekanda alkollü ve alkolsüz içecekler bulunmakta. Azmak deresinin en muhteşem manzarasına sahip mekan gerçekten iç açıcı. Derenin buz gibi sularına ayaklarınızı sokmadan ayrılmayın. Mekanda servisin yavaşlığı can sıksa da manzara ve yiyeceklerin lezzeti öne geçiyor. Mekanın önemli bir eksiği de menü sunmaması. Çeşitleri ve fiyatları bilmeyen müşteri için tedirgin edici bir durum yaratmakta. Ancak fiyatlara bakıldığında menüsüz bir mekandan beklenenden çok daha makul olduğu görülür. Kontrollü bir menü seçimi ile, 2013 itibariyle 2 kişi balık, meze ve alkollü içecek ile 100 tl gayet uygun. Kısacası yolu Gökova'dan geçenlerin lezzetli ve doğayla iç içe bir öğle yemeği için uğraması gereken bir yer.

13 Ağustos 2013

Yemekleri iyi. Mezeler vasat. Alkollü alkolsüz içecekler mevcut. Servis iyi sayılmaz. Dekorasyon oldukça şık. Nezih bir ortam. Fiyatlar ortanın üstü. Gittiğim günle ilgili midir, sonradan düzeltildi mi bilemiyorum ama teras katında olmasına rağmen kapalı alanda insanın üstüne sinen çok yoğun bir yağ kokusu vardı. Umarım düzeltilir, yoksa mekana yazık olur.

13 Ağustos 2013

Kebabın, kanadın ve lahmacunun İstanbul'daki en iyi hallerinden birini tatmak için buraya gelinmeli. Mezelerin tamamı gönül rahatlığıyla denenebilir, hepsi çok iyi. Özellikle mevsiminde yoğurtlu semizotu ve kurutulmuş domatesli ve peynirli roka salatası mutlaka tadılmalı. Patlıcanlı soslu ise kışın dahi lezzetini koruyor. Yemeklerde kullanılan malzemeden, yoğurda, etlerden yeşilliklere kadar her şey özenle seçilmiş, çok iyi kalitede. Alkollü ve alkolsüz içecek bulmak mümkün. Mekanın dekorasyonu sıradan ama çok iyi bir yemekle bir kadeh içmek içmek isteyenlere şiddetle önerilir. Son yıllarda tadında küçük bir düşüş yaşasa da İstanbul'da yediğim en mükemmel kanat hala burada diyebilirim.

13 Ağustos 2013

Özellikle yaz aylarında çok sayıda müşteriye deniz manzaralı ve havadar bir ortam sunan mekan eskiden beri bilinen, sevilen, ailelere de hitap eden şık bir yer. Alkollü servis de yapan bir müesseseye göre mezeler daha çeşitli ve daha özenli olabilir. Ayrıca gelen müşteriye menü verilmesi, müşterinin menüyü talep etmesinden daha şık olduğundan bunu yapmaları durumunda daha iyi hizmet sunmuş olurlar. Bilmeyenler için , şefin önerdiği Uludağ kebap, bildiğiniz iskenderdir, tadı güzel. Fiyatlar genel olarak ortanın üstü, mezeler 12-20 tl, anayemekler 30-40 tl civarı diyebiliriz.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN