Puan: 669
Seviye: Gezgin ?

eda.keskin Yorumları

19 Ağustos 2010

Asmalı Mescit'teki çoğu mekandan farkı var oda saygısız ve ilgisiz çalışanlar.Hardal ilk açıldığında çok güzel olmasını beklemiştik. Dekorasyon süperdi,ortamı güzel olucak dedik.Sonra saçma sapan davranışlar sergilendiğini fark ettik.Çalışanlar siparişinize göre size muamele ediyor. Böyle kötü bir işletmecilik anlayışı olamaz.En son geçen gece şort giymiş iki arkadaşımı mekana almayan çalışanlar sayesinde asla gidilmeyeceğini anlamış olduk.Kendilerini neresi sandıklarını bilmiyorum.

19 Ağustos 2010

Punto; bu öğlen arkadaşlarımla yemek için seçtiğimiz ve bin pişman olduğumuz mekan.Pizza yemek için seçilebilecek en yanlış adres.Resmen pizza değil de kaşarlı sucuklu 'pide' yedik. Hem görüntü olarak hem de lezzet olarak pizza demeye bin şahit lazımdı.Gidenlere tek tavsiyem pizza yememeleri ama servis konusunda haklarını vermek lazım.

13 Ağustos 2010

Eskiden Gayrettepe'de olan ve İstanbul'da ilk kez New York stili pizza yapan Brooklyn Pizza, artık Ulus'ta. Burası küçük, şirin bir mekân, dört masası var ama paket servis tercih etmek mümkün.Pizzanın özelliği, hamurunun kenar kısımlarının gevrek, tabanının ince, üzerindeki malzemelerin ise bol olması.Brooklyn spesiyal, Brooklyn dört peynirli, Brooklyn black ve üzerinde ananas da olan Brookly Hawaii gibi özel pizza çeşitleri var. Pizza sevmeyenler için de menülerinde farklı alternatifler de bulunuyor. Bir de cinnamon roll denen tarçınlı çörekleri var çok lezzetli.

13 Ağustos 2010

Kort Pizza bizler daha ne kadar çok pizza yiyebiliriz diye düşünmüşler ve şişlik hissi yapmadan doya doya yensin diye ızgara pizza yapmışlar:) Yalnız pizzanızı seçerken dikkat edin,domuz pastırmalı küflü peynirli falan var. Yememekte özen gösterenlere duyurulur.

11 Ağustos 2010

Mezzaluna'nın kalitesi sanırım her yerde aynı.Kanyon şubesi de gayet güzel.Kanyon'da ki en kaliteli mekanlardan biri. Özellikle gerçek İtalyan pizzası beklentisini karşılıyor.Müdavimi çok fazla:)

11 Ağustos 2010

Çok güzel ve şirin bir mekan Da Vittorio. Özellikle hizmet konusunda çok iyiler. Masaları gezip fikir aldıklarına şahit oldum.Müşterilerine önem veren bir işletmecilik anlayışı var.

11 Ağustos 2010

Tam Pub havasında bir mekan.Lara&Can's Bar'a hiç akşam eğlencesi için gitmedik ama iş çıkışı gidilip bir şeyler atıştırmak ve hafifi içkiler içmek için ideal bir yer diye düşünüyorum.

11 Ağustos 2010

Mimolett çok şık bir mekan.Mekanda ana menü dışında et tadım menüsü, balık tadım menüsü ve şefin menüsü olmak üzere üç farklı tadım menüsü var. Tadım menülerinin üçü için de şarap eşleştirmeleri yapılmış ama arzu ederseniz bu menülerle denemek istediğiniz şarabı kendiniz de seçebiliyorsunuz. hep çok pahalı olmayan hem de çok kaliteli bir yer.

11 Ağustos 2010

Bistro Funfatale, yaz gelince tüm camlarını açmış, nefis bir yer olmuş. Müzikte çok güzel, ambians da.Sorun servis ve fiyat.Et yemeği için 73-85 tl arasında. Ne kadar değdiği yada bu fiyatlarla nerelerde neler yenebileceği tartışılır.

11 Ağustos 2010

Quick China Uzakdoğu mutfağının güzel örneklerini sunuyor. Mekanda sırf çin yemekleri yok. Uzakdoğu mutfağını sevenler için güzel bir alternatif.Fiyatlar da diğer Uzakdoğu mekanlarından daha uygun.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN