Puan: 61
Seviye: Üye ?

edogan_1986 Yorumları

26 Ekim 2014

Antalya'nın en köklü pastanesidir. Adının hakkını verir, pastaları gerçekten çok lezzetlidir.

26 Ekim 2014

açıkçası çok pahalı. o kadar ismini duymuşumdur ama her gittiğimde hayalkırıklığıyla çıktığım bir mekan. belki de ben sevememişimdir.

26 Ekim 2014

Mekanın çok güzel bir atmosferi var, yemekler çok lezzetli. Hizmet çok iyi ve personel çok güleryüzlü. yemeğiniz bittikten sonra bile kalkıp gitmek istemiyorsunuz, mutlaka tavsiye ederim.

11 Mart 2014

Akşam vakti bira içmelik şahane bir yer. Deniz manzarası süperdir, tam hıdırlık kulesi yanındadır. Tatile giderseniz bir bira için :))

11 Mart 2014

Fiyatlar biraz yüksek evet ama gerçekten çok iyidir et işinde. Heleki köftesi mmmmm. Bir de ana yemekten önce getirdikleri bir yoğurt var ki bir arkadaşım sırf o yoğurt için giderdi :))

11 Mart 2014

Çok güzel bir oteldir, ülke çapında da kanıtlamıştır kendisini. İçinde her türlü hizmeti en iyi şekilde veriyorlar. Ben özellikle içerisindeki Sanitas spa merkezini tavsiye ederim. Böyle güzel ve tarihi bir otelde kalırken eskiden beri geleneğimiz olan Türk hamamına bir gidin derim. Bir de üzerine şahane bir masaj. Ben çok memnun kalmıştım. İşlerini gerçekten çok iyi yapıyorlar.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN