Puan: 103848
Seviye: Süperstar ?

efe_efeoglu Yorumları

10 Mayıs 2012

süper bi yer herkese tavsiye ediyorum

5 Kasım 2011

oldukca guzel bir mekan olmus iskelenin kalabaligindan sonra kurtarilmis bolge gibi. herkese gore servis de var isteyene cay kahve isteyene bira

7 Eylül 2011

indigonun olduğu yere taşınmış

15 Temmuz 2011

istiklalin camı açıp canlı müzik çığırtkanlığı yapan ikinci yeri. ilk olarak yoldan geçenlerin dikkatini çeker ama içine girince dandik müzik, dandik ortam ve dandik içkilere merhaba dersiniz. ama önemli değil istiklalden sürekli yeni birileri gelir zaten kaliteye ne gerek var

3 Haziran 2011

Oldukça sote bir yerde olduğu için adı sota mekan zaten. Gidiş de biraz zor ama bu tarife göre gidebilirsiniz. İstiklal caddesinin solundaki yoldan(sıraselviler) aşağı doğru iniyorsunuz carrefouru geçince ilk sağ sonra tekrar sağ. sol daki turşucunun oradan sol ve ikinci sağ ara.

9 Mart 2011

Babylon gişede bugün tekrar az sayıda bilet satışa çıktı

6 Mart 2011

Yeni açılmış bir meyhane. Öncelikle fiyatların çok uygun olduğunu söylemeliyim. Mezeleri nefis. Deniz mahsulllerine yönelmişler bol çeşitleri var. Karışık deniz mahsulleri bence her seferinde yiyeceğim banko meze. Ayrıca bir kaç da yöresel meze var. Ekmekler kesinlikle kızarmış geliyor ve kendilerinin yaptığı özel ekmekleri de var. Çalışanları da çok kibar ve ellerinden geldikçe yardımcı olmaya çalışıyorlar. Benim bundan sonra rakı mekanım belli oldu.

12 Şubat 2011

davetiyelere başvuru esnasında belirtildiği gibi başvurunun haricinde mekan ve etkinliklere yorum yazmanız gerekmektedir. ayrıca bunu sağlayanların yakında zamanda davetiye kazanmamış olması gerekmektedir. bu nedenle gripin konserine başvurular bu şartları sağlamıyordu.

23 Ocak 2011

Bugün Lezzet Durukları programında izledim. Karides mantısı gibi enteresan yemekleri var. İzmir'e gidince denenmeli.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN