Puan: 1340
Seviye: Guru ?

SS SS Yorumları

22 Mart 2010

Birinin zorlaması ile sadece bir kez gittiğim bir mekan, biri çokçok zorlamazsa sanırım bir daha gitmem ama işletmecisi gayet samimi olduğu için onun hatırına birkez daha gitmeyi düşünebilir insan. İstiklal caddesinden cafe ist in sokağından sağa direkt indiğinizde en sonlarda kalır sağ taraftadır. Garson servisi çok çok kötü, kesinlikle siz orda yokmuşsunuzdur gibi davranıyor kendi halinde takılıyor, bu bakımdan koca bir sıfır veriyorum garsona. Ancak sahibi çok samimi ve içten bizzat kendisi müşterilerle tek tek ilgileniyor, garsondan daha başarılı her türlü hizmeti veriyor eksiksiz. Müzikleri felaket oluyor belli bir saatten sonra asla benim tahammül edemeyeceğim ancak türk popüler müzik severlerin bayılacağı tarzda müziklerle daracık alanda çoşturuyor.

4 Mart 2010

çok eğlenceli müzikleri cep telefonu melodisine uygun :D

8 Şubat 2010

Fiyatlar sağlammış, 500 tl nin içinde ulaşım, konaklama ve yemekte dahil olmalı, uçak biletini businessclass mı veriyolar acaba?

8 Şubat 2010

haftalar öncesinden takipteyim, kesinlikle izlenilesi bir konser olacağından hiç şüphem yok...

2 Şubat 2010

Türkiye'de modanın itici gücü olan, önde gelen tasarımcılarımızın butik fuar ve defile organizasyonlarını bünyesinde barındıran FASHIONLAB 3-6 Şubat 2010 tarihleri arasında santralistanbul'da kapılarını açıyor.

2 Şubat 2010

Türkiye'de modanın itici gücü olan, önde gelen tasarımcılarımızın butik fuar ve defile organizasyonlarını bünyesinde barındıran BRANDIST 3-6 Şubat 2010 tarihleri arasında santralistanbul'da kapılarını açıyor.

2 Şubat 2010

Istanbul Fashion Week Exhibition ARGANDE ARZU KAPROL AVVA BAHAR KORÇAN BIL'S BİHTER AİDA PEKİN BNG CEM LOKMANHEKİM DENİZ MERCAN DESA DIVA'S LEATHERWEAR ELLE EVA GRONBACH EZRA-TUBA ÇETİN FERUDUN FUL COLLECTION GAMZE SARAÇOĞLU GIOVANE GENTILE 4G by GIZIA GÜL AĞIŞ GÜNSELİ TÜRKAY HAKAN YILDIRIM HATİCE GÖKÇE İDİL TARZİ İNCİ İPEK TOHUMCU KUZU DERİ LUIGI LEATHER MEHTAP ELAİDİ MUZAFFER MÜGE ERSİN NAZLI ÇETİNER NİYAZİ ERDOĞAN ÖZGÜR MASUR ÖZLEM KAYA ÖZLEM SÜER PIERRE CARDIN QUE ROMANO BOTTA SCREWLOVE SETRE SİMAY BÜLBÜL SUNSET ZEYNEP ERDOĞAN ZEYNEP TOSUN

2 Şubat 2010

3 ile 6 Şubat arası Istanbul Fashion Days e ew sahipliği yapacak http://www.istanbulfashiondays.com/en/news.php?no=20

1 Şubat 2010

adres verilse iyi olurdu...

1 Şubat 2010

Toplam ödül 5 bin TL 13. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali, kadın ile kötülük arasında kurulan bu ve daha nice ilişkiyi sorgulamak ve tartışmak için sizi kısa film yapmaya davet ediyor. 10 dakikayı aşmayan "kötülük" temalı filmler Burcu Aykar Şirin, Gülden Treske ve Seçil Büker'den oluşan seçici kurul tarafından değerlendirilecek ve kazananlar 6 Mayıs'ta, Festival'in açılış töreninde açıklanacak. Çankaya Belediyesi'nin katkılarıyla yapılacak yarışmada "Birinci Film"e 2.500 TL, "İkinci Film"e 1.500 TL ve "Üçüncü Film"e de 1.000 TL para ödülü verilecek. Başvuruların 9 Nisan'da sona ereceği yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN