Puan: 72
Seviye: Üye ?

fia_princess Yorumları

21 Aralık 2013

Çok büyük bir avm.Neredeyse her mağazayı bulabileceğiniz bir yer.Cumartesi ve Pazar günleri,saat 12:00'den önce gitmek,yapabileeğiniz en büyük hata.

21 Aralık 2013

Çok da güzel bir yer değil.İlk başta panorama şaşırtıcı geliyor,ama bunu daha güzel bir şey ile yapabilirlerdi.Yani tema İstanbulun fethi olmamalıydı bence.

21 Aralık 2013

Çok mistik bir yer.Karanlık ve ürkütücü.Ama çok havalı.Bir efsaneye göre,Topkapı Sarayından boğaza kadar uzanan bir tünelin parçasıymış.Ben beğendim,gidip görülebilecek bir yer.

21 Aralık 2013

Buraya bir gün mutlaka gidip,vegan bir şeyleer yemek istiyorum.Merak ettiğim bir şey var,acaba bu yerin aşçıları ve garsonları da mı vejeteryan ?

21 Aralık 2013

Mado aslında çok güzel bir yer,ancak Tarabyadaki Mado berbat. Latte isteyince Nescafe üçübirarada getirdiler.Çok küçük.Bakımsız gözüküyor.Hiç tavsiye etmem.Diğer Madolar gibi değil.

21 Aralık 2013

Müthiş bir yer ! Sergilerinin çoğuna katıldım.Gençler için etknlikleri olmasa da,çocuklar için çok güzel atölye çalışmaları var. Bahçesi çok güzel.Cafesinde de çok hoş bir ortam var.

21 Aralık 2013

Çok güzel bir mekandı.Arkadaşlarımla gitmiştim.Birkaç yıl önce doğum günümü kutlamıştım burda.Yemeklerini hatırlamıyorum,ama çoğu iyidi.Limonatası çok güzeldi.Ortam gerçekten bir yağmur ormanındaymışsın gibi hissettiriyordu.Hediyelik eşyalar çok pahalıydı ama çok da hoş şeyler vardı.

21 Aralık 2013

Çok güzel,temiz ve eğlenceli bir plaj.Her türlü sıkılmayacağınız bir yer.Giriş fiyatı da doğal olarak yüksek.

21 Aralık 2013

Fıstıklı baklavası mükemmel! Şerbeti yerinde,çok da tatlı değil.Fıstığı bol.Katları ince ve çıtır.Çok güzel !

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN