Puan: 1306
Seviye: Guru ?

finucci Yorumları

6 Ağustos 2010

Mekanla ilgisiz olacak belki ama burdaki yorumu görünce fark ettim; artık mekanlara fotoğraf ekleyebiliyoruz, çok güzel bir özellik olmuş bence:)

6 Ağustos 2010

Her gittiğinizde bir tanıdık görebileceğiniz, ailemizin barı. En güzel hatıraların adresi. Karga'yı da, ayda bir çıkardıkları dergiyi de çok seviyorum. Bir de şu soldaki tuvaletin kapısını tamir ettirseler artık! :)

5 Ağustos 2010

Dereotlu poğaça konusunda aşmış bir pastane Venüs. Pastaları da gayet güzel ve özel günler için sipariş üzerine şekilli pastalar da yapıyorlar:)

3 Ağustos 2010

Yılmaz Bey kapandı burası, ben de severdim ama.

28 Temmuz 2010

Dekoruyla, servisiyle dört dörtlük bir İtalyan restoranı. Kendi şarapları var ve çok lezzetli. Pizzaları da aynı şekilde. Fiyatlara gelince; pizzalar 18-28, ana yemekler ise 24-36 arasında değişiyor. Pizzalardan carpaccio favorim; yaşasın rokalı pizzalar!!!

28 Temmuz 2010

Hangarın içinde çok güzel, ferah bir mekan. Ses sistemi mükemmel. Müzikler her zaman çok başarılı. Çalışanların kaba tutumları ise ne yazık ki böylesine kusursuz bir yerin kalitesini düşürüyor zaman zaman. Üzülerek söylüyorum ama böyle.

28 Temmuz 2010

Top-10 listesi yapsam tüm İstanbul'daki cafeleri kapsayan, kesinlikle Kaktüs'ü alırdım listeme!!

28 Temmuz 2010

Melekler Kahvesi'ne gelmeden hemen sol taraftaki mütevazı cafe. Müzik konusunda cıvıttıklarına çokça şahit olmuşumdur önünden geçerken. Ama kahve içip üstüne fal baktırmak isteyenler için uygun bir yer...

28 Temmuz 2010

Açıkçası çok büyük bir jazz hastası değilim ama mekan kaliteli, kim ne derse desin. Jazz sevmemek başka, mekanı beğenmemek başka... Ayrıca Bülent Ortaçgil de eskiden burda sahne alırdı, tabi Gürol Ağırbaş'ı da saymak lazım.

28 Temmuz 2010

Sin City İstanbul'u, İmam Adnan'daki Sin City ile karıştırmamak gerek, zira burdaki yorumlarda da bahsedildiği gibi Sun City İstanbul rock ve metal müzik severlerin uğrak mekanı. Yani konseptler bir hayli farklı:)

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN