Puan: 2044
Seviye: Süperstar ?

gezicibocek Yorumları

4 Ağustos 2010

Otopark ve internet seçenekleriyle öne çıkıyor Antik Laterna. Sabahları kahvaltı seçenekleri mevcut. Güveçte yaptıkları menemen hakikaten çok lezzetli, özellikle de karışık menemen! Ana yemekler, makarnalar, balık çeşitleri ve daha birçok ürünüyle geniş bir menüsü var.

4 Ağustos 2010

Mezeleriyle öne çıkan bir restoran Baraka. Bol çeşit var, porsiyonlar doyurucu. Manzara da çok güzel. Tam bir boğaz restoranı.

4 Ağustos 2010

Hizmet kalitesi olarak kendisini acilen toplaması gerekiyor Karaca Han Restaurant'ın. Yoksa o çevrede işi çok zor..

4 Ağustos 2010

Nedense çok da bilinmeyen, biraz saklı kalmış bir yer Pruva. Halbuki muhteşem bir manzarası ve çok güzel bir atmosferi var. Cennet gibi bir bahçe, ortalama üstü yemekler ve bu şartlara göre çok uygun fiyatlar. Kesinlikle gidilmeli!

4 Ağustos 2010

Terası çok güzeldi ama kapandı... Bilgilerinize..

4 Ağustos 2010

Rumeli Pilavüstü, uygun fiyata karnını doyurmak isteyenler için çok uygun. Pilav+tavuk+köpüklü Susurluk ayranı! Paket servis var ama zaman zaman aksamalar oluyor.

4 Ağustos 2010

Özellikle Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin uğrak mekanıdır Doydos. Tavuklu patsosu gayet lezzetlidir!

4 Ağustos 2010

Pizzaların yanında kahvaltı için de tercih edilebilir Mama Pizzeria. Öğleden sonra geç saatlere kadar kahvaltı seçeneği var. Pizza yemek isteyenler içinse kendi üretimleri olan iki ayrı şarap seçeneği bulunuyor. Doors grubuna bağlı bir restoran, dolayısıyla o kalite hissediliyor.

4 Ağustos 2010

Balkonu oldukça keyifli Nar Cafe'nin. Eğer yer bulabilirseniz bir pazar sabahı kahvaltısı için uygun bir mekan. Yanında da güzel limonataları denenebilir.. Kahvaltı için ilk alternatif olabilir mi derseniz; evet diyemem...

4 Ağustos 2010

Tekirdağ altın serisi rakının yanında balık ve boğaz... İnsan daha ne ister ki:) Yemekten sonra muhakkak sufle deneyin.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN