Puan: 4238
Seviye: Süperstar ?

gizem şen Yorumları

16 Kasım 2012

Ankarada birçok insanın bildiği bir restorandır Fondue Restoran. Mekana bir iş çıkışı gitme fırsatıbuldum sevdiğim bir dostumla. Oturduk masayı donattılar yedik içtik eğlendik, çıkarkende uygun bir ücret ödedik. Herkese tavsiye ederim.

16 Kasım 2012

Mekana gelmeden önce rezervasyon yaptırın derim. Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin 1 gün önceden bildirilmesi gerekmektedir. Mekana bu sefer ailemle geldim ve ailemde çok memnun kaldı teşekkürler Karaf Restoran

16 Kasım 2012

Yemek yemek ve birşeyler içmek adına gelebileceğiniz türde bir restorandır savana restoran. Dünya ve Türk mutfağına ait lezzetler servis edillmektedir, konum olarakta merkezi bir konumda bulunmaktadır.

16 Kasım 2012

osmanlı-türk mutfağının harika harmanı sonucu oluşturlan lezzetler parmaklarınızı yedirecek sizlere.. Mekanda güzel yemeklerle oluşturulmuş güzel bir menüsü vardır. . Fiyatları fena değildirmakul denebilecek seviyededir.

16 Kasım 2012

Dünya mutfağına ait seçkin lzeetler sunan Devran Restoranda her damak zevkine ait lezzet bulunmaktadır. Meaknda misafirler en iyi şekilde ağırlanmaktadır fiyat ve hijyen konusunda çok başarılıdır ve sevimlii bir dekoru vardır.

16 Kasım 2012

Seçkin lezzetleri olan mekanın hem personeli çok efendi hemde fiyatları çok başarılı.. Mekana araba ile gelen konuklar için otopark hizmeti verilmektedir. Konuklar güvenliğin yanında lezzetinde farkına varacaklar.

16 Kasım 2012

Dekorasyonuna hep bayılırıdım yine gittim yine bayıldım. Bulunduğu çevrede tanınan harika servis yapan güzell yemekleri olan bir mekandır.. Güleryüzlü hizmet mekanı tercih etmeniz için yeterli bir faktördür.

16 Kasım 2012

Türkk ve Dünya Mutfağındaan zengiin menüye ve lezzetli çeşitlere sahip. Özel günlerde özel eğlenceler sunan çook sesli, çok eğlenceli, neşeli ve lezzetli bir mekan.. Ayrıca Düğün ve davetlere, mezuniiyet balolarına ve benzer etkinliklere, orkestrası ile ev sahipliği yapabileceğiniz toplu eğlencelere oldukça müsait bir mekan..

16 Kasım 2012

Sıcacık ve şık ortamı burayı tercih etmemdeki en önemli sebeptir. Mekana adım atar atmaz içinizi ferahlatan titizlikle hazırlanmış dekorunu görünce çok beğeneceksiniz. Mekanda sıcak ve soğuk içecekler servis edilmektedir.. Konuklara ve sizlere tam bir aile ortamı yaşatmaktadır.

16 Kasım 2012

Geçen ay gittiğim mekana bu ay tekrar gitme fırsatı buldumm.. bu sefer yakın bir arkadaşımla birlikte gittik özel bi günü kutlamak için. Meakan gitmeden önce rezervasyon yaptırdım. Bizi çok iyi ağırladılar. .Yemekleri çok lezzetliydi. personeli çok cana yakındı.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN