Puan: 926
Seviye: Guru ?

Hakan Özer Yorumları

28 Ağustos 2010

Teimizliği ve servisi iyi bir kebapçı.Öz Hacıbeye yolunuz düşerse, özellikle iskender yemenizi tavsiye ederim.Bakır tabakta sunulan o iskenderin üzerine cos diye dökülen tereyeğı nefis birşey.Birdaha gitmeyi sabırsızlıkla bekleyeceğinize emin olabilirsiniz.

28 Ağustos 2010

Canınız pizza çektiyse;Domino's Pizza iyi bir tercih olabilir.Hamurunun inceliğini seviyorum ayrıca soslarıda güzel.Margarita üzerine zeytin ve mantar süper oluyor.Fiyatlarıda normal.

28 Ağustos 2010

Köfteler fena değil.Temiz bir ortam .Kaşarlı köftelerinden yemenizi tavsiye ederim.

27 Ağustos 2010

Enfes bir kuru fasulye yemek istiyorsanız ,adresiniz Bizce Kuru olmalı.Bir porsiyonla kalkamayacağınız bir yer.Çünkü yağını çok iyi ayarlıyorlar ve ağır gelmiyor.Yolunuz düşerse deneyin derim.

27 Ağustos 2010

Enfes bir tat.Harika bir kuru yemek istiyorsanız gideceğiniz yer Bizce Kuru olmalı.Bir porsiyonun yetmeyeceğine emin olabilirsiniz.Çünkü yağını çok iyi ayarlıyorlar ve ağır gelmiyor.

6 Ağustos 2010

Çubuklu'nun harika boğaz manzarasında iftar yapmak isteyenler için Taç Balık harika bir seçim olur. Benzerlerine göre fiyatı da gerçekten uygun iftar menülerinin. Kalabalık iftar toplantıları için de uygun bir mekan. Menüleri ise geçen ramazanda 45 liraydı sanırsam.

6 Ağustos 2010

İstanbul'da ramazanın değişmez mekanlarından biri Asitane. Bu yılki iftar menülerinin fiyatı 65 lira. Ayrıca internet sitelerinden online rezervasyon da yapılabiliyor. Biz 4 kişi yaptırdık bile:)

6 Ağustos 2010

Eski Feriye Karakolu binasında hizmet veriyor Feriye. Mimari olarak muhteşem bir yapıya sahip dolayısıyla. Osmanlı mutfağının harika lezzetlerini Ramazan boyunca da misafirlerine tattıracak. Unutmayın rezervasyon gerekiyor, kredi kartı da geçiyor. Yalnız tabii bir iftar menüsü için biraz pahalı fiyatlar. Bu seneyi bilmiyorum daha ama geçen sene 110 liraydı ki yani bunun yarı fiyatına birçok güzel restoranda iftar yapmak mümkün..

6 Ağustos 2010

Yıllardır kalitesinden bir şey kaybetmedi Hacı Abdullah. Ramazan ayı boyunca da birbirinden leziz yöresel yemeklerini iftar saatlerinde sunuyorlar. Birçok menü oluyor her keseye göre. Böyle bir organizasyon için akılda olmalı bence.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN