Puan: 1453
Seviye: Guru ?

muammer_atif Yorumları

31 Mart 2011

Şehir merkezine uzak olması en kötü yönü fakat tuzlaya yakın olanlara mutlaka öneririm Adil Restaurant'ı.. balıkın en güzeli burada yenişr gerçekten fiyatlar orta derecede. Menüsü zengin. Fasıl da oluyor bazı günler. Sürekli gidebileceğiniz bir yer..

31 Mart 2011

İlk defa ucuz ama kaliteli balık yapan bir balıkçıya rastladım.. Adem Baba'da hem karnınız tıka basa doıluyor hem damağınız şenleniyor hem de paranız cebinizde kalıyor. Gerçekten çok beğendim. Herkese tavsiye ederim...

31 Mart 2011

Menüsü oldukça geniş ve lezzetleri gerçekten çok iyi olan Cibalikapı Balıkçısı Moda, fiyat konusunda sınıfta kalıyor. Bence çok uçuk fiyatlar.

31 Mart 2011

Beyoğlu'nda gözünü sevdiğim Asmalımescit'in güzide balıkçısı Asmalımescit Balıkçısı ... Şirin bir yer. İç dekoru çok güzel. Temiz, hijyenik. Diğer balıkçıların aksine ferah bir balıkçı. Fiyatı da fazla uçuk değil. Tavsiye ederim..

31 Mart 2011

Balıkçılar arasında farklı bir yeri olan mekan Hanedan... Motor iskelesinin hemen yanında kolay bulunabilir bir lokasyonu var. Mekanın iç atmosferi muhteşem.. Tarih kokan yönü var. Menü o kadar da zengin değil ama fiyatlar yüksek. Tavsiye edilir derecede..

31 Mart 2011

Haftasonu gittiğim, bayıldığım, bir daha gitmek istediğim, brunch'ları tavsiye edilebilir derecede olup, spesyellerinin mutlaka denenmesi gereken bir yer Vega Restaurant... Deneyin, zaman kaybetmeyin!

31 Mart 2011

Efsane bir balıkçıdır Uskumru... Manzarası büyüler, yemekleri kendinden geçirtir. Fiyatı ise ayıltır... Rezervasyonsuz giderseniz özellikle haftasonları ayakta kalırsınız.

31 Mart 2011

Sultanahmet'te şık bir et restoranı Khorasani Ocakbaşı... Turistelerin "Turkis Kitchen" ı bol bol tadabildiklerini düşündüğüm bir yer. Bir çok turist buradan yiyor. Sabahları sürekli dolu olmasa da geceleri çok iyi iş yapıyor. Güzel bir akşam yemeği için ideal...

31 Mart 2011

Kadıoköy'de fast food'a yakın bir balıkçı Nordsee'yi andırıyor bana Balık ekspress. Fakat ondan biraz daha amatör diyelim. Ama güzel iş çıkarıyorlar. Hakkıını vermek lazım. Fiyatlar normal. Her çeşit yok ama bu kadar da üst düzey hizmet beklememek lazım..

31 Mart 2011

Beyoğlu'n da yıllardır aynı kalmış bir restoran Deniz Restaurant... Kendi çizgisinden hiç sapmadılar. Lezzetlerini hiç bozmadılar, hizmet kaliteleri üst düzey sadece mekanın dışı ve içi biraz salaş bu da ayrı bir tat katıyor. Üstelik fiyatları da gayet uygun.. tavsiye ederim.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN