Puan: 6433
Seviye: Süperstar ?

horhorhor Yorumları

29 Kasım 2012

Adını sıkça duymasamda bir arkadaşımın anlattığı üzere bildiğim bir restorandır. Burada çok güzel fasulye pilav varmış, biraz esnaf lokantası havası varmış mekanın ve mekanda kredi kartı geçerli imiş, düşünülebilir bir gün gidebilirim yolum düşerse.

29 Kasım 2012

Deniz manzarasına sahip olan Kutali restoran gidilesi restoranlar arasında yer almaktadır. Kaynarcada hizmet vermektedir., ailenizle gelebileciğiniz türde bir restorandır. Hiçkimse sizi rahatsız edecek eylemde bulunmaaz.

29 Kasım 2012

Kadıköy taraflarında bulunan beğendiğim ürünlerin servis edildiği bir restorandır. Burada arkadaşlarla sabah kahvaltısında birşeyler yedik maça gdiiyorken. Bizi iyice doyurdular, birde çay ısmaladılar.. Yemeğimizin parasını ödedik çıktık, memnun kaldık.

29 Kasım 2012

Farklı bir ismi olan mekanın ismini nerden aldığını çok merak etsemde sorularıma cevap bulaamadım dooğrusu. Bu mekana gitmedim ancak Gaziosmanpaşada oturan bir arkadaşım bölgenin iyi restoranlarından birisi olduğunu söylemişti.

29 Kasım 2012

Seçkin restoran bulunduğu bölgede çok tanınmıoş restoranlar arasında değildir, müştreisi genellikle bölge insanıdır. Dünya ve Türk mutfağına ait lezzetler servis ediliri. Menüsü geniştir, fiyatları fena değildir.

29 Kasım 2012

Paşabahçede hizmet veren ömür restornaa kardeşimle birlikte bir akşam üzeri geldim. Beykoz taraflarında turlarken karnımız acıktı ve girdik içeriye .. Bi kusurlarını gördüğmüü söyleyemem bizleri iyi ağırladılar , teşekkür ederim emeği gecen herkese.

29 Kasım 2012

Et ürünlerine farklı bir bakış açısı kazandıran iskenderi , et döneri mükemmel olan bir yerdir. Bruaya arkadaşımla birlikte gelme fırsatım oldu o beyti ben iskender söyledim, uygun fiyata karnımızı patlarcasına doyurduk.. Gelin buraya kesinlikle.

29 Kasım 2012

Sıradan restoranlardan birtanesidir. Öyle çok ünlü önemli öne çıkarabileceğim bir tarafı yoktur. Acıkırsınız karnınızı doyururlar ancak öyle çok etkili sunum beklemeyin. Mekan cadde üzerinde bulunur. Çevredeki insanlar müşterileridir.

29 Kasım 2012

e*5 karayolu üzerinde bulunan ve deniz manzarasına sahip olan bir restorandır. Balık ürünleri ve alternatif lezzetler bulunmaktadır burada. ayrıca mekanda çalışan arkadaşlar çok efendilerdir, ayrıca saygıdada kusur etmiyorlar.

29 Kasım 2012

Balık ürünlerini gerek lezzet gerekse sunum açısından en iyi şekilde servis eden bir mekandır karides restoran. Balık ürünlerinin yanında içecekleri ve mezeleriyleede beğenimi kazanmış olan bir restorandır ..

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN