Puan: 600
Seviye: Üye ?

hotpeppers Yorumları

30 Aralık 2010

Wienerwald bir tavuksever olaraktan tüm beklentilerimi karşılayan bir yer. Çıtır tavukları ve kicksleri yani panelenmiş göğüsleri favorilerim arasında. Eve servisi de olsa benım için buyuk bır avantaj. Herkese tavsiye ederim.

29 Aralık 2010

Ben avrupa yakasında olduğum için bu taraflara gelme fırsatını pek bulamıyorum. Bir kere geldim Pita'ya sabah kahvaltısına ve çok memnun kaldım. Tıka basa yememe rağmen fiyatlar beni çok şaşırttı. Ayrıca sizinle ilgilenen bir ekipleri var tavsiye ederim herkese.

29 Aralık 2010

Otto Sofyalı'ya özel hazırlanan ‘salatalıklı saketini’ kokteyli ve gelincik şuruplu ‘votka gelincik’ -yeni fındık votka bir an önce denenmeli bu güzel atmosferde. Ayrıca pizzalarını beğeniyorumoldukça. Özellikle Pizza ricotta spinaci tercihim. Dekoru hizmet anlayışı her şeyi çok güzel burasının. Tavsiye ederim.

29 Aralık 2010

Bir Çin mutfağı sever olarak Fastwok'un müdavinlerindenim. Deniz mahsullerini daha çok tercih ediyorum burda Dekorasyonları çok güzel şirin yapılmış. Çalışanları etrafınzıda pervane oluyor. Çok ilgililer beğeniyorum burasını. Tavsiye ederim

29 Aralık 2010

Gayet şık ve kaliteli mekanların başında geliyor Flamm Restaurant. Yemekleri oldukça leziz. Et yemekleri çok güzel.Özellikle şaraplarını içkilerini tatmalısınız. Servis ve sunumda çok başarlılar. Tavsiye ederim herkese.

29 Aralık 2010

Topaz'ın manzarasını anlatmak istemiyorum açıkçası çünkü böyle güzel böylesine kaliteli bir mekan nasıl anlatılırki bilmiyorum. Bildiğim tek şey burasının çok nezih bir ortam olduğu, yemekleri, servisi, çalışanları her şeyi muazzam ve harika bir yer olduğu.

29 Aralık 2010

Şarapseverler başka bir yere gitmesin doğru adres Kav Şarap Butiği. En güzel peynirlerden tutunda en seçkin şaraplar en güzel şarap aksesuarları ne arıyorsanız her şeyi burada bulabilirsiniz. Buraya uğramanızı tavsiye ederim.

29 Aralık 2010

Seastar1'de bir kaşam yemeği mutlu bir günün sonuyla eşdeğer diyebilirim. Boğazın eşsiz manzarasına karşı dalgaların sesiyle birlikte rakınızı yudumlayıp en güzel en taze balıkları yemek eşsiz duyguları getiriyor insana. Servisten tutunda sunuma kadar her şey kusursuz. Yemekleriniz gelen tabakta o kadar güzel duruyorki bozmaya kıyamıyorsunuz. Buraya mutlaka gitmelisiniz.

29 Aralık 2010

Dekoru dizaynı hakkında yorum bile yapmıyorum Arşipel hakkında. Gerçekten mekanın hakkını vermişler. Büyük bir yer. Özel günler toplantılar için gayet uygun ve memnun kalıcağınız bir yer özellikle. Manzarasına gelince denizle iç içesiniz. Anlatılmaz yaşanır tarzda bir yer. Yemekleri güzel. Bu hoş ve kaliteli mekanaen az bir kere olsa bile gelin.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN