Puan: 818
Seviye: Guru ?

kemal_kutlu Yorumları

1 Haziran 2011

çok kötü. amerikan-chinese karşımı bişey olmuş. böyle uzakdoğu mutfağı olmaz...

1 Haziran 2011

güzel pizza yapıyorlar ama malzemeleri biraz bayat sanırım. tadı güzel ama midemi bozdu :S

1 Haziran 2011

ufacık tefecik bir mekana sahip Pizza Mia. fakat lezzetleri o kadar güzel ki özellikle bol mantarlı pizzası... üstüne bir de tiramisu of offf. canım çekti... :)

1 Haziran 2011

türkiyenin en eski pidecilerinden biri Pide.. çocukluğumdan beri burdan başka bir yerde pide yemiyorum. bafra ve karadeniz pidesi yapıyorlar. börekleri de fena değil..

1 Haziran 2011

çok güzel dekore edilmiş yüksek tavanlı ferah bir mekan Cafe Carpet & Art.. en büyük özelliği müthiş sessiz olması. nezih ve sakin bir ortamı var. kafa dinleyebiliyorsunuz. menüsü oldukça geniş. karınınızı tam doyuramasanızda çok güzel lezzetlere sahip. mutlaka deneyin derim ben..

1 Haziran 2011

en güzel sadviççi diyebilirim bol malzemeli çok çeşitli sandviçleri var wrapleri de muhteşem. yok böyle bir lezzet demek istiyorum :)

1 Haziran 2011

burda yediğim köftenin üstüne köfte tanımıyorum. mükemmel yapıyorlar.

1 Haziran 2011

Barcode genele film galalarında çok sıkışık oluyor onun dışında pek de bir müşteri kitlesi yok. küçük şık bir barı var. beklentiyi karşılıyor ama sinema katında olduğundan galalarda kaldıramıyor müşteriyi.

1 Haziran 2011

öğrenci tayfasının takılmasından olsa gerek çok gürültülü bir mekan. kafa dinlemek için değil dağıtmak için gidilecek bir yer. limonatası çok güzel. tavsiye ederim..

1 Haziran 2011

nişantaşında yıllardır hizmet veren ve kalitesinden hiç bir şey kaybetmeyen ender mekanların başında geliyor Şehzade... özellikle urfa ve antep sofrasından seçmelerle donatılmış bir masa hayal ediyorsanız tam size göre bir yer. yani ben o masayı silip süpürdüm. muhteşem bir şeydi... fiyatlar da o kadar yüksek değil ama kimine göre yüksek gelebilir.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN