Puan: 767
Seviye: Guru ?

kamikoi Yorumları

29 Temmuz 2010

Anne ve babamın nışanladığı mekan burası. Orada bir kel abi vardı. O çok özel ilgilenirdi herkesle. Oranın ortağıydı. Sonra ortaklıklar bozuldu ve yetişemez oldu işlere. Herşeyiyle mükkemeldi ve adanın en büyük restoranıydı ve yarısını sattılar. Kebapçı oldu. Şimdi her yemeği yenmez oldu. orada sadece sufle yiyeceksiniz.

29 Temmuz 2010

Lüks olmayan ama ev yemeklerini çok güzel icra eden bir restoran. Biraz varoş bir mekan. Faytoncuların orada takıldığı zamanları hatırlıyorum. Biraz modifiye ettiler ve yazlıkçılara reklamını yapsın diye ücretsiz yemek verdiler. Sonra da yürüdüler.

29 Temmuz 2010

Büyükada'da buradan daha iyi yerler var. Sonuçta bir yer tutuldu mu? devamı geliyor. ama ben anlamıyorum nasıl oluyor. Müşteri ile ilgi alakaları güzel ama yoğun olmadıkaları saatlerde. Üzerine çok pahallı.

29 Temmuz 2010

sevgili alper aslında taps epey bir yayılmıştı. hatta bakkallara bile bira satmaya başlamıştı. sanırım bir önemli davadan dolayı tazminat ödeme sorunu yaşamışlar ve birçok restoranını kapamışlar. Hatta bebekteki bile kapanabilirmiş.

29 Temmuz 2010

Eski tadı ve keyfi yok onun yerine baykuşa gitmenizi öneririm.

29 Temmuz 2010

Pazar günleri hep kapalı olduğunu düşündüğüm mekan. Aslında pazar günü orada bir kahvaltı yapmak hiç fena olmazıd.

16 Temmuz 2010

Kendin pişir kendin ye tadında güzel mekan. Nodle açlığınızı sonuna kadar doyuracak güzel çeşitler var.

16 Temmuz 2010

Rezervasyonsuz gittiğinizde içeriye giremeyecek kadar kalabalık bir mekan pazar sabahları eğer kahvaltı yapmak istiyorsanız.

16 Temmuz 2010

Rumelihisarı’nda bulunan kalenin sırtlarına kadar uzanan oldukça geniş bir alanda hem kapalı hem de açık mekanıyla hizmet veren DONJON cafe&rest&bar ister sabahın ilk saatlerinde boğaz ve köprü manzarası eşliğinde kahvaltınızı yapabileceğiniz istersenizde günün ilerleyen saatlerinde şarabınızı yudumlarken dünya mutfağının en leziz yemeklerini keyifle yiyebildiğiniz bir mekan.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN