Puan: 499
Seviye: Gezgin ?

iki_kitali_sehrim Yorumları

4 Ekim 2010

İstanbul'un en iyi otellerinden biri. Otel içinde Zuma ve İstanbul Jazz Center gibi önemli mekanlar vardır. Şuana kadar kalmak nasip olmadı ama umarım birgün burda bir gece geçirebilirim :) Hayal gibi...

20 Ağustos 2010

Bab-ı Hayat Osmanlı Mutfağının eşsiz yemeklerini bizim için hazırlayan güzel bir mekan. Ramazan ayına özel bir program da hazırlamışlar.İftar menüsünün yanı sıra fasıl,şerbetçi,macuncu gibi Ramazana özel güzellikler yapmışlar.İftar menülerinin fiyatı 36-40tl arasında değişiyor.Biraz pahalı gelebilir ama konsept ve yemekler buna layık.

20 Ağustos 2010

Cibalikapı Balıkçısı her daim gidilebilecek bir yer fakat özellikle şu sıralar gitmenizi öneririm.Hazır sardalya zamanı gelmişken Cibalikapı'da sardalya asma yaprağında pişiriliyor ve çoğu yerden daha iyi yapıyorlar.Asma yaprağında sardalya yemenizi tavsiye ederim

10 Ağustos 2010

Rigel Restaurant'ın hem iç mekanı hem de dış mekanı çok keyifle dekore edilmiş. Özellikle balık beğendi,balık adana,balık dürüm gibi değişik lezzetlere açıksanız gitmenizi tavsiye ederim.Rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyin.

10 Ağustos 2010

Kuleli Martı Restaurant'ta akşam yemeği yemedim ama haftasonu kahvaltı için çok güzel bir mekan. Zaten konumundan dolayı manzarası çok güzel. Keyifli kahvaltılar için aklınızda bulunmasında fayda var. Ayrıca da yemek için hem balık hem et yemek çeşitleri mevcut.

10 Ağustos 2010

Çengelköy sahilde fasıllı balık keyfi için güzel bir tercih Denizyıldızı Restaurant. Mekanın manzarasında fasıl ve balık daha da güzelleşiyor. Mekan 3 katlı ve genelde kalabalık olduğundan servist.e bazı aksamalar olabiliyor. Bunun haricinde çok tercih ettiğim bir yer.

10 Ağustos 2010

Eşsiz manzarasında güzel bir akşam yemeği için ideal mekanlardan Villa Bosphorus. Özellikle baharatlı yemek sevenler için balık kokoreç doğru bir karar olur.

10 Ağustos 2010

Manzarası ve kalitesiyle çok beğendiğim mekanlar arasında. Özellikle iş yemekleri için nezih bir ortam.Yemeklerin lezzeti ve çalışanların ilgisi gayet memnun edici.

9 Ağustos 2010

Schiller Chiemsee ne kahve ne de tatlı konusunda iyi. Özellikle çalışanlar servis ve hizmet konusunda kötüler.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN