Puan: 6587
Seviye: Süperstar ?

mintanni Yorumları

2 Kasım 2012

Son derece temiz ve nezih bir mekandır bana göre.Yemeklerini severim,servisleri de güzeldir, tatlıları ise bir harika.Sık sık gittiğimi söyleyemem ama kendimi ödüllendirmek için gittiğim bir kaç mekandan birisidir.:) Son derece modern buluyorum ben, herkese tavsiye ederim.

30 Mart 2012

T Square Restaurant Cafe beyoğlunda bulunan harika bir mekandır...Bana göre eğlencenin tam olarak adresidir...Hem içinin dekorasyonu çok güzeldir hemde mekan sadece restaurant değildir,hem cafe hemde retaurant olarak hizmet vermektedir bizler 2 türlüde denedik ve memnun kaldık,size de tavsiye ederiz..

30 Mart 2012

Kumkapı Restaurant bol çeşit harika bir eğlence ve leziz balıklar...İster ailenizi alın yanınıza isterde arkadaşlarınızı çok hoş vakit geçireceğinize inanıyorum burada...Uzun zaman önce keşfettiğimiz mekandan hep memnun olarak ayrılmışızdır,hızlı personeli ve leziz balıkların tadını merak edenler mutlaka gitmeliler..

30 Mart 2012

Aziyade Restaurant eminönünde bulunan bir mekandır...Hem kahvaltı için hem öğle yemekleri hemde akşam yemekleri için uğrayabilirsiniz mekana...Her öğünde ayrı bir keyif veriyor ve diyebilirimki bir kere gittikten sonra pişman olmayacaksınız ve tekrar tekrar gitmek isteyeceksiniz....

30 Mart 2012

Kayıkhane Et ve Balık Restaurantı harika bir manzarada yemek keyfi...Çok şık bir dekorasyon ve deneyimli çalışan kadrosuyla mekan kendini her gün yenileyen bakış açısını birleştirince ortaya karşı konulmz bir kalite çııyor..Gidin ve görün derim bu mekanı...

30 Mart 2012

Kavak Doğanay Restaurant beykozda bulunur ve bu özelliği sebebiyle bana çok ters geliyor ve bu sebebten ötürü mekan çok sık gidebildiğim bir yer değil maalesef..Ama mekanı gidip gördüğüm kadarıyla diyebilirim ki oldukça muhteşem..ervi ve sunumda başarılılar...Balıklar enfesti özellikle kalamarına bayılıyorum bu mekanın,kısacası gidip görün beykoza yakın oturanlar...

30 Mart 2012

Yelken Restaurant Yeşilköy çok şık ve kaliteli bir mekandır...Uzun zaman önce bir ere gitme fırsatı yakalamıştım mekana ve şimdilerde tekrardan gittim..Hiç bir eksik yok,işte şu olmamış diyemiyorsunuz,kalite hiç sekteye uğramadan devam ediyor burada..

30 Mart 2012

Hint mutfağı pek duyduğum ev de merak ettiğim bir mutfak değildi burayı tanıyana kadar :)..Ama keşfettikten sonra sık sık gittiğimiz mekandan hala çok memnunuz..Keyifli geçiyor zamanlar ve farklı bir kültürün mutfağını tanımak aslında o kültürün kendinide tanımak anlamına geldiği için zevkli bir yolculuk benim için Musafir Indian Restaurant...!

30 Mart 2012

Beyoğlunda bulunan mekan oldukça kaliteli ve güzeldir.. Türk mutfağının enfes örneklerini rahatlıkla bulabileceğiniz mekanda personelin ilgili ve sıcak tavırlarıyla başlayan güzel geceniz yine onların güleryüzllü servisleriyle devam edecek...Tavsiye edilir...)

30 Mart 2012

Delight Restaurant sultanahmettedir ve bir hotelin bünyesindedir...Hem turistlerin hemde yerlilerin yoğun ilgisi söz konusudur ki zira her gittiğimizde kalabalıktır..Hoş bir mekan olmanın ve kaliteli hizmet vermenin bedeli bu olsa gerek :)

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN