Puan: 126
Seviye: Üye ?

nerminakcayli Yorumları

6 Aralık 2011

Eviniz gibi kullanabileceğiniz samimi bir ortam. Dokunmatik menü uygulamasına geçseler iş toplantılarımızı orda yapmayı düşünüyoruz açıkçası. Benim evimdede o koltuklardan var çünkü :)

6 Aralık 2011

menü oldukça geniş olmakla beraber dokunmatik menü sistemiyle çok daha güzel olacağını düşündüğüm bir mekan

6 Aralık 2011

fiyatlar çok abartılı menüde çok pisti silinmiyormu bilmiyorum. tablet menü sistemine geçseler fark yaratabilirler

6 Aralık 2011

Cuma günü sipariş verebilmek için görevli bulursanız şanslısınız 15 dk beklemek zorunda kaldık. Rezervasyonunuz yoksa hiç uğramayın. Tablet menü sistemine geçseler çok daha iyi olacağını ve garson beklemek zorunda kalmayacağımızı tahmin ediyorum.

6 Aralık 2011

Amerikadaki kahveleriyle Türkiyedekiler arasında dünyalar kadar fark var gidenlerinde sadece ismi için gittiğini tahmin ediyorum. Gitmiyoruz ve gideceklerede tavsiye etmem

6 Aralık 2011

Her hafta sonu burdayız desek yeridir tek geçerim ama neden hala tablet menü sistemine geçmediklerini anlamadım. Böyle klas mekanlarda evinizde hissetmek istiyor insan garson gelip gitmesi bazen toplantıları rahatsız ediyor.

6 Aralık 2011

Sadece kokteylleri için gittim gayet güzeldi ama diğer ürünlerini denemedim. Tablet menü sistemine geçseler çok iyi olacağını ve daha çok tanınacağını tahmin ediyorum.

6 Aralık 2011

Mükemmel bir mekan tablet menü sistemi ile garson arama sıkıntısı olmadan müzikli zamanlarda istediğiniz içeceği istediğiniz zaman alsanız çok daha güzel olur.

6 Aralık 2011

Mükemmel bir mekan ancak neden hala Tablet Menü sistemine geçmediklerini anlamadım. Böyle klas bir mekana klas bir menü gerekir

6 Aralık 2011

Servis personelinde bazı sorunlar var eşref saatlerinin bulunması gerekiyor kaliteli hizmet alabilmeniz için. Yurtdışında gördüğüm tablet menü sistemine geçseler çok iyi olacağını ve daha çok tanınacağını tahmin ediyorum

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN