Puan: 608
Seviye: Gezgin ?

p.paradox Yorumları

29 Temmuz 2010

Çok güzel bir yer gerçekten memnun kalma garantili. Özellikle çocuklu ailelerin çok rahat edeceğini düşünüyorum. Yemekler çok lezzetli. Hele o fırından sıcak sıcak çıkan pideler yok mu, sadece onunla bile doyarsınız :-)

29 Temmuz 2010

Güne karınca da başklamak gayet güzel oluyor. Çk güzel bir şekilde karnınızı doyuruyorsunuz ve fyatları da gayet normal. Mutlluluk sebebi resmen ya :-) TAvsiye ederm

29 Temmuz 2010

Güzel nezih bir yer. Dekorasyonu iyi ayrıca temiz ve titiz çalışıyorlar. Fakat menüde fazla birşey yok ve yemeklerde zaman zaman kötü gelebiliyor. Önünden geçerken şöyle birşeyler yenip çıkabilir.

29 Temmuz 2010

Köftesinin tadı damağınızda kalacak. Kaliteli olduğunu önünüze geldiğinde kokusundan hissediyorsunuz zaten. Gerçekten leziz denemenizi tavsiye ederim.

29 Temmuz 2010

Çok güzel bir kebapçı ürünleri çok lezzetli ve çalışanlar müşterilerle çok ilgili. Müşteriyi memnun etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. siparişi verdikten sonra masanıza çok güzel ikramlar getiriyorlar onlarla doyarsınız zaten ama kabap gerçekten çok lezzetli. Populer birçok yere taş çıkartır hem fiyatları da o kadar pahalı değil diğer yerlerle kıyaslayınca. Denenmesi gerektiğini düşünüyorum.

29 Temmuz 2010

Çok kötü kalitesiz kazık vasat altı bir mekan. Bir daha asla gideceğimi zannetmiyorum... Getirdikleri dandik dandik şeylere inanılmaz fiyatlar istiyorlar. Bıraksınlar bu işi boş kalsın orası daha iyi...

29 Temmuz 2010

Beğendiğim bir yer değil. Kalitesiz yapıyorlar işlerini hiç özenmiyorlar. Mezeler ve yemekler lezzetli değil. 3-5 daha fazla veririm yakınındaki mekanlara giderim en azından adam gibi birşey yemiş olurum diye düşünüyorum.

29 Temmuz 2010

Gayet güzel bir yer , tercih ettiğinizde pişman olmazsınız emin olun.

29 Temmuz 2010

Fena bir yer değil. Bildiğimiz çay bahçesi işte sadece heybiliadada. Yerel halktan ta insanların dolandığı bir yer olduğu için yerlilerle çok hoş muhabbetler edebiliyorsunuz.

29 Temmuz 2010

Yılların büfesi fakat artık çok bozuldu. Hiç iyi hizmet vermiyorlar. Dandirikten tost yapıyorlar ve 4 lira istiyorlar. Ufacık karbonat dolu çaylar 2 lira. İyicene de suratsızlaştılar. Böyle esnaflık yapılmaz. Kendilerini kınıyorum.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN