Puan: 15142
Seviye: Süperstar ?

poorcan Yorumları

30 Kasım 2012

Kaliteli müzik ve iyi manzara her açıdan etkileyici bir mekandır.. İçki servisi yapılır.. Mekan bazen boğucu hale dönüşebiliyor bu durmlarda balkonda hava almayı yeğleyebilirsiniz. Kredi kartının geçerli olduğu mekanda müşterilere güzel servis anlayışı vardır. Efendi personeli söylenenleri çabuk işitmektedir ve işinizi hemen halletmektedirler, başarılar NU TERAS:

30 Kasım 2012

Paranızın karşılığını kesinlikle alabildiğiniz otantik bir mekandır. .Mezeleri denemeye değerdir. Kız yada erkek arkadaşınızı rahatlıkal yemeğe getirebileceğiniz bir mekandır.. Midenizi rahatlatacak türde lezzetli ürünler hijyenik şartlarda pişirilmektedir.. Kendine özgü tarzı beni en çok etkileyen faktördür. Ben beğeniyorum.

30 Kasım 2012

Personelin efendiliği mekana ayrı bir renk getirmiş bana sorarsanız.. .Personel dışında işletme sahibide çok sıcakkanlı birisidir her an her dakika sizinle iletişime geçebilecek bilgilendirebilecek türde birisdir. Mekanda ürünlerde başarıldıır. Ben en çok hamurrlu mantısını beğendim ayrıca peynir fondüsü ve simiti denemeye değerdir. Daha tatlı birşeyler arıyoorum diyorsanız cheescake en favori tatlılarım arasındadır.

30 Kasım 2012

Buraya yemek yemekten öte dinlenmek için kahve içmeye bile gelebilirsiniz.. Gece geç saatlere kadar süren hizmette sınır tanımıyorlar valla. Restoranın mutfağı Dünya mutfağı, Akdeniz mutfağı ve Osmanlı mutfağına ait lezzetler servis etmektedir. Ek olarak otelin bünyesinde hizmet verdiğiniden ücretsiz Wifi erişimindende faydalanabiliyorsunuz uygun cihazınız varsa.

30 Kasım 2012

Akdeniz ve Ege mutfağının o müthiş lezzetlerinin servis edildiği mekandan çok memnun kalacağınızdan eminim. Mekanda müşterilerin ağzından .çıkan her kelime harfiyen uygulanmaktadır. İlk bakışta fiyatlar bana baya pahalı geldi ancak ürünleri tattıkça, aldıkları paranın hakkı bu olduğunu düşünmeye başladım. Lezzetli ürünler servis ediyorlar tercih edin mutlaka.

30 Kasım 2012

İzi burgerin menüsü midenize hitap ettiği gibi gözünüzede hitap edecek türde ürünler sunmaktadır.. Burada sadece et ürünleri değil vejeteryanlar içinde güzel menüler bulunmaktadır. . Parmak patetesleri harikadır ve İzi Burger bulnduğu çevreye paket servisi imkanı sağlamaktadır. Meksikalı, Laz gibi farklı menü seçenekleri müşteriye göz kırpmaktadır.

30 Kasım 2012

Arkadaşlarla bir haftasonu yemeği için tercih ettiğimiz mekan bizleri şaşırttı. .Sunduğu lezzetler ve kalitesi ile memnun bırakan bir mekan olarak kalmıştır gözümüzde. Mekanda kredi kartı ile ödeme imkan sunulmaktadır tüm misafirlere. Misafirperverliğin en güzel örneklerini burada sunmaktadırlar herkese tavsiye edeceğim neszih bir mekandır..

30 Kasım 2012

Mekanı değerli kılan bence bu mekanın kalitesinden öte kaliteli müşterisidir. Cookshop iyi bir restoran zinciridir. Buraya gelen müşteriler güleryüzlü olarak ayrılmaktadırlar mekandan. et,tavuk ve balık çeşitleri denenir diyorum.. Gelipte memnun kalmayan yok denecek kadar azdır.. Mekan bulunduğu konum itibari ilede müşterilerine uygun bir konum sunmaktadır, tercih edilir diyorum,,

30 Kasım 2012

Özellikle kahve molalarında tercih edebileceğinzi tür bir yerdir. Yer olarak süper bir konumdadr, ulaşım araçlarınada yakın konumu ile dikkat çekmektedir.. Mekada Fiyatlar biraz fazla olsada verdiğnizi paranın hakkını sonuna kadar alıyorsunuz.. Burada müşterilere sınırsız hizmet kalitesi verilmektedir ve müşterilerin istekleri yerine getirilmeye çalışılır.

30 Kasım 2012

Enfes lezzetlerin servis edildiği güzel bir mekandır. Mekanda servis kalitesi üst düzeydedir ve misafirlere değer verilir derecede hizmet sunulmaktadır. Mekanın dekoru göze çarpacak derecede güzeldir, kapısının önünden geçerken tabelası dikkatinizi çekiliyor... Garson arkadaşlar içeride sizlere çok yardımcı oluyorlarr saolsunlar çok sevimli insanlar.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN