Puan: 777
Seviye: Guru ?

Sinan Öztüre Yorumları

29 Ekim 2012

Klasik bir Fransız brasserie'si. Menüsünde birbirinden lezzetli et yemekleri ve tatlılar var. Şarap soslu midyeyi denemeniz lazım kesinlikle.

17 Eylül 2010

En eski meyhanelerden biridir Kör Agop. Öyle herkes bilmez burayı bilen bilir sadece. Rakının yanında yiyebileceğiniz birçok lezzetli mezesi vardır. Yer sıkıntısı çekmemek için ne olur ne olmaz diye gitmeden bir rezervasyon yaptırın.

9 Ağustos 2010

Dekorasyonu çok hoş Ceneviz Meyhanesi'nin. İnsanı alıyor eskiye, eski İstanbul'a götürüyor, sizi şöyle tarihte gezdiriyor adeta. Dekorasyonu tamamlayan fayton da cabası=) Çiçek Pasajı tipi eğlenceler, kalabalık eğlenceler için uygun bir yer...

6 Ağustos 2010

Zevkler ve renkler tartışılmaz tabii ama Benzin'in nesi seviliyor, göklere çıkarılıyor ben anlayamıyorum açıkçası. Şöyle ayaküstü bir içki içilip kalkılacak bir yer benim için en fazla, daha fazlası değil..

6 Ağustos 2010

Bağdat Caddesi'ndeki şubelerine göre porsiyonlar daha küçük maalesef. Örneğin dürüm dönerler arasında bariz farklar var. Bağdat şubesi de her saat kalabalık oluyor, kalabalığa bağlamamak lazım bu özensizliği..

6 Ağustos 2010

İlginç bir servis, aynı zamanda da akıllıca bir girişim, tebrik etmek lazım. Bekarlığa veda, evlilik ya da nikah sonrası partiler için mekan ayarlayıp organizasyon yapıyorlar. Tabii sizin yönlendirmeleriniz doğrultusunda.

6 Ağustos 2010

Nanna, canlı müziğin, eğlencenin adresi olmakla birlikte, ramazan ayı boyunca iftar programıyla karşılayacak misafirlerini. Çok geniş bir bahçesi var mekanın, iftar yemeğine tasavvuf ve canlı fasıl eşlik edecek.

6 Ağustos 2010

Çok güzel bir fırın olmasının yanında, özel günler için tencere yemekleri, sandviçler, zeytinyağlılar da yapıyorlar isteğe bağlı olarak..

5 Ağustos 2010

Cihangir'in vazgeçilmezi benim için! Taksim bölgesinde Urban 1, Rafineri 2 numara!

5 Ağustos 2010

Son gittiğimde yan masada 3 de İtalyan vardı ve pizzalarını afiyetle yediler, onlar da onay verdiyse Pizzeria Trio pizzalarına, bu iş olmuş demektir heralde:)

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN