Puan: 116
Seviye: Üye ?

tubayilmaz78 Yorumları

18 Aralık 2011

Zara Home ev dekorasyonu konusunda farklı bir yerde duruyor. Etnik ama ferah bir stil diye tanımlayabiliriz. Fiyatlar genelde yüksek tutulduğundan indirimi beklemeye yönlendiriyor. Ama indirimlerde de tadından yenmiyor. Hiçbir şey almasanız bile sepetlere karşı koyamayabilirsiniz. Tek sorunu mağazaların her yerde bulunamaması. Keşke Zara mağazalarının hepsine entegre edilse.

18 Aralık 2011

Güven veren, bu işe gönül vermiş insanların çalıştığı başarılı bir yoga merkezi. Bazı derslerin aşırı kalabalıklığı yüzünden rahat alan olmaması gibi bir sorun var. Bir de yeni öğrencilerin yanlış hareketlerini düzeltecek bir asistan gerekiyor. Öğretmenler ters tarafta kaldığı zaman büyük kaos yaşanabiliyor. Duş ve giyinme koşulları da sorunlu. Yeterince privacy yok. Ama bütün bunlara rağmen yine de şehrin en iyilerinden. Özellikle Andrew'un meditasyon derslerini öneririm..

18 Aralık 2011

Menüsünün çeşitliliği sayesinde toplu olarak gidenlere konfor sağlıyor. Kepekli pizza gibi diyet yapanları sevindiren çeşitler bulabiliyorsunuz. Eti az pişirme konusunda ısrarlılar. O yüzden orta seviyorsanız, çok pişmiş demelisiniz.

18 Aralık 2011

Koşuyolu'nun en iyi pastanelerinden. Pastaları genelde başarılı ve ağır yağlı değil.

18 Aralık 2011

Lezzetli mezeleri için gidilmeye değer..

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN