Puan: 259
Seviye: Gezgin ?

yeliz.elimsa Yorumları

30 Ekim 2012

Manzarası, havası, tostu, çayı:) hepside süper.

30 Ekim 2012

Sindire sindire gezilebilir..içeri girdiğiniz anda her kapının ardını merak edıyorsunuz zaten..

19 Ekim 2012

Ağlayan duvarı ve medusa heykeli mükemmel. fotoğraf çekerken bile medusanın önunde irkiliyor insan:) çok etkileyici.

19 Ekim 2012

İçeri ilk girdiğinizde o ihtişamı hissediyorsunuz zaten. kapı görevlisi bile her gun gelmesıne rağmen hayranlığını yitirmemiş:) istanbuldaki ilk yapılardan biri olduğu içinde diğer yapılar buna benzer şekilde yapılmış.. tek kelimeyle büyüleyici!!!

19 Ekim 2012

3 kere ziyaret etme imkanına sahip oldum.çok etkileyici bir havası var ama insanlarımız ne yazıkki fazla saygı duymuyor.. her gittiğimde ağır bir ayak kokusu içerisini sarıyor:( neden girişte galoş değilde poşet verıyorlar anlamıyorum.. galoş hem daha hijyen hemde daha pratik bır uygulama bence.. YİNEDE MUTLAKA GİDİLMESİ GEREKEN BİR YER.

3 Ekim 2012

bu mekana nasıl yorum yazılmamış hayret ediyorum.. mekan çok hoş bir yerde,belli bir saatten sonra damar şarkılar eşiliğinde içkini içiyorsun ve kımse senı rahatsız etmıyor.. benım öğrencilik yıllarımda hemen hemen her gun gıttığım bır yerdi. ınanılmaz özlyorum. oranın havası kesınlıkle başka!!!

3 Ekim 2012

mekan çok güzel bir yerde fakat bana fazla hitap etmediği için bırkaç kere gitmişimdir.

3 Ekim 2012

eskişehırde öğrencilik yıllarımda benım en ama en çok eğlendiğim bır mekandır. her gun değişik aktıvıteler yaparlardı.sağlam rock ve alternatıv muzık sevenler hep orda buluşurdu. çok özlediğim bır yer

3 Ekim 2012

Pahalı diyenlere inat tadından ödün vermeyen bır mekan bence. eskişehırde bilmeyen yoktur

3 Ekim 2012

eskiden çok kalite bir mekandı. fakat yınede eğlencesini kaybetmemiş bir mekan.. yıllar önce hayko cepkin konserine gitmiştim ve unutulmazdı, sadece 150-200 kişiydik ve bırebır konser verdı sanki.şimdi hayko konserıne gıtmek deli işi gibi geliyor bana( kötü olduğundan değil mahşeri kalabalık olduğu için)..

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN