Puan: 702
Seviye: Gezgin ?

Yılmaz Suder Yorumları

27 Ağustos 2010

Osmanlı mutfağını yaşatan iyi bir mekan Asitane.Meğer bilmediğim ne yemeklerimiz varmışAyrıca bademli pilavın bu denli lezzetli yapıldığını şimdiye kadar görmemiştim.Güler yüzlü şefleriyle sıcak bir ortamda yemek yemek çok keyifliydi.Bide keşküle bayıldım.Gidilmeye değer bir yer burası.

27 Ağustos 2010

Karadeniz pidesi diyince kavurmalı pide favorimdir.Fatih Karadeniz Pidecisi de bu işin hakkını veriyor doğrusu.TereyağıyIa bütünleşmiş ağızları suladırıcak bir lezzet.Fatih'e yolum düştüğünde tekrar gideceğim. İyi bir usta elinden pide yemek isteyenler deneyebilir.

27 Ağustos 2010

Kebap çok severim. Heryerde yediğim kebabı da kolay kolay beğenmem.Urfalı Hacı Usta'nın kebaplar güzeldi.Yanında gelen el yapımı turşular kebapla çok iyi gidiyor.Uğramanızı ve yayık ayranından tatmanızı tavsiye ededrim.

27 Ağustos 2010

Van Kahvaltı Sofrası herkezin iştahhını kabartıcak bir mekan.Bakır sahanda gelen melemenin kokusu ve tadı nefisti.Kahvaltı sorasında görmek isteyeceğiniz herşey vardı kızarmış ekmek bile.Kızarmış ekmeğin üzerine sürülmüş tereyağ ve kaymağın tadı damağımda.Bu muazzam kahvaltı sofrasına gitmenizi tavsiye ederim.

27 Ağustos 2010

Urfalım Şavak Usta Ocakbaşı bana göre fena bir mekan sayılmaz. Kebaplar lezzetli ve hazırlanışları gayet temiz. Servis de hızlı diyebilirim. Tavsiye edebileceğim bir mekan...

6 Ağustos 2010

Her yaşa hitap edebilecek güzel bir cafe restoran yaratmışlar. Özellikle haftaiçi akşamları daha da güzelleşiyor.

6 Ağustos 2010

Özellikle yabancı turistler çok ilgi gösteriyor kule tarafındaki bu güzel mekana. Birkaç sene önce Kurt Elling konserini izleme şansım olmuştu Nardis'te, o gün bugün de fırsat buldukça giderim.

6 Ağustos 2010

Leblon'la birlikte tünelde en sevdiğim mekanlardan biri. Konumu harika, önündeki masalar çok keyifli. Servis çok iyi, fiyatlar normal..

6 Ağustos 2010

canafilli adlı kardeşimiz ilgi çekmeye çalışmış herhalde. Umarım birgün insanları 'amele takımı' şeklinde etiketlemekten vazgeçer.

6 Ağustos 2010

Sadece yeni filmleri değil, eski filmleri de gösterime sokmaları nostalji imkanı tanıyor bizlere.. Pazar günleri yapılan arkadaş buluşmalarının vazgeçilmez başlangıç noktası. Harika bir hizmet, devamını dilerim..

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN