Puan: 804
Seviye: Guru ?

Zuhal Eker Yorumları

3 Eylül 2010

bir arkadaşım gitmişti inanılmaz etkileyici olduğunu söyledi. zaten resimlerde herşeyi söylüyor.

5 Ağustos 2010

Sahan'la birlikte o civarın en önde gelen kebapçılarından bence...

5 Ağustos 2010

Mardin mutfağının harika bir temsilcisi Cercis Murat Konağı. Gerek lezzetleriyle gerek yöresel sunumlarıyla çok başarılı bir işletme. Mardin Mutfağı'ndan Kişk Çorbası, Tarçınlı Mahlepli Patlıcanlı Pilav, Alluciye, Kitel Raha, Hımmısiye gibi lezzetleri menüsünde bulunduruyor. Alkollü içki menüsü de oldukça geniş.

5 Ağustos 2010

Kapandı TGI Fridays'in Suadiye şubesi. Etiler şubesi ise hizmete devam ediyor.

5 Ağustos 2010

Pizza Alla Mia Mensa hep aklımda, gerçekten inanılmaz lezzetli bir pizzaç. Patlıcanlı, fesleğenli ve kekikli inanılmaz bir lezzet. Çok geniş, seçim yapmanızı zorlaştıran bir menüleri var. Garsonlardan yardım almanız sizin için iyi olur. Pizzanızın üstüne tiramisu da bu ziyafeti de tamamlar nitelikte.

5 Ağustos 2010

Bir kere kalabalık grup halinde gitmiştik ama pek de eğlendiğimi söyleyemem. Fiyatlar fahiş, eğlencesi ise bana göre değil ama saygı duyarım...

5 Ağustos 2010

Taş fırında ve odun ateşinde pişiriliyor Samsun Pİde Evi'nde pideler. Genel olarak hepsi geçer not alır ama pastırmalı pidenin tadı başka. Paket servisleri de var.

5 Ağustos 2010

Diğer yoruma hak veriyorum çünkü istikrarsız bir mekan Pastarito. Pizza yapıyorsanız belli bir standardı yakalamak durumundasınız ama Pastarito'da bazen tuhaf pizzalar gelirken, bazen de çok lezzetli pizzalarla karşılaşıyorsunuz. Bu da tabii ki pizzaya konulan malzemenin kalitesiyle ilgili. Özellikle yoğun zamanlarda kalite de bir miktar düşüyor.

4 Ağustos 2010

Tipik bir balıkçı restaurantı. Gidilebilir.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN